Szukaj

9-letnia Harper Beckham już nosi makijaż i manicure. Na nowym zdjęciu wygląda jak klon matki

Harper Beckham

Harper Beckham

Victoria Beckham pokazała na swoim profilu najnowsze zdjęcie Harper. Dziewczynka na fotografii ma manicure i tusz na rzęsach. W takim wydaniu wygląda zupełnie jak jej mama.

Victoria i David Beckham uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych par w show-biznesie. Od ponad dwudziestu lat tworzą bardzo zgrane małżeństwo. Niewiele osób ponad dwie dekady temu wierzyło, że ten związek przetrwa próbę czasu. Zaledwie po roku związku piłkarz poprosił ukochaną o rękę. Kilka miesięcy później powiedzieli sakramentalne tak, podczas bardzo spektakularnej uroczystości. Ich ślub był jednym z największych medialnych wydarzeń tamtych lat.

Tych dwoje jako para szybko stało się ulubieńcami kolorowej prasy. Obydwoje byli sławni i bogaci, co przyciągało tabloidy, jak magnes. Ich związek został wystawiony na wiele prób, a co jakiś czas na temat tej dwójki pojawiały się kolejne plotki, które wróżyły rozstanie. Żadna z nich się jednak nie sprawdziła, a małżonkom udało się stworzyć pełną i kochającą się rodzinę. Para doczekała się aż czwórki potomstwa. Na kilka miesięcy przed ślubem na świecie pojawił się najstarszy syn Beckhamów – Brooklyn. Romeo w tym roku skończy 18 lat, a najmłodszy z trójki chłopców Cruz ma już 15 lat. Ich jedyna córka Harper kilka dni temu skończyła 9 lat.

Harper Beckham nosi makijaż i manicure

Harper Beckham to jedyna córka Victorii i Davida. Najmłodsza w rodzinie szybko stała się oczkiem w głowie swoich rodziców i braci. Dziewczynka 10 lipca skończyła 9 lat. Z tej okazji rodzice urządzili jej piękne przyjęcie, na którym oczywiście nie zabrakło dekoracji i niesamowitego tortu. Całym wydarzeniem, jak co roku rodzina pochwaliła się w social mediach.

Victoria chętnie i często publikuje zdjęcia swoich dzieci. Widać jednak, że jedyna i wymarzona córka jest dla niej prawdziwym spełnieniem matczynych marzeń. Projektantka właśnie udostępniła zdjęcie, na którym 9-latka wygląda niemal, jak dorosła. Widać, że Harper ma zrobiony manicure, a na twarzy ma delikatny makijaż i pomalowane rzęsy.

Wychowanie silnej kobiety, jest równie ważne, jak jej wspieranie – napisała dumna Victoria pod zdjęciem.

Na tym zdjęciu dziewczynka wygląda na dużo starszą i do złudzenia przypomina swoją mamę. Zauważyli to również internauci.

  • Harper jest śliczna. Wygląda zupełnie jak Ty.
  • Jaka ona jest do Ciebie podobna.
  • Piękna.
  • Ona jest taka urocza i podobna do mamy.
  • Piękna i silna jak jej mama -piszą internauci.

Harper niewątpliwie odziedziczyła urodę po swojej mamie, co na każdym kolejnym zdjęciu widać jak na dłoni. Z każdym rokiem coraz bardziej zaczyna przypominać Victorię.


Harper Beckham

Harper Beckham

Victoria Beckham i Harper Seven - London Fashion Week 2019

Victoria Beckham i Harper Seven - London Fashion Week 2019

Harper Beckham w 2017 roku

Harper Beckham w 2017 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×