Szukaj

Co oni zrobili z jej włosami?! Harper Beckham kompletnie nie przypomina siebie na najnowszych zdjęciach!

Nowa fryzura Harper Beckham

Nowa fryzura Harper Beckham

Harper Beckham w modnej krótkiej fryzurce

David Beckham wyznał jakiś czas temu, że jest fanem włosów swojej córeczki, Harper Beckham. Dziewczynka na wszystkich zdjęciach swoich rodziców lub braci mogła pochwalić się naprawdę długimi, zdrowymi włosami, a były piłkarz wyjawił w magazynie, że gdy jego żona zaproponowała by je skrócić, walczył jak lew o zrezygnowanie z tego pomysłu:

Jakoś w zeszłym roku moja żona powiedziała: „Może powinniśmy ściąć Harper włosy?”. Odpowiedziałem: „Nie! Musimy je zapuszczać. Nie. Dotykaj”. Nie ścinaliśmy ich od kiedy się urodziła. Dlatego sięgają prawie do jej kolan. Musiałem ich bronić. Są zbyt piękne – zdradził na łamach OK! Magazine.

Ostatecznie przegrał tę walkę z kretesem, bo niedawno podzielił się zdjęciem, na którym osobiście zajmował się skróceniem włosów córki:

Ktoś jest szczęśliwy, ktoś inny nie do końca, ale nie sądziłem, że ta mała może wyglądać jeszcze piękniej niż przed skróceniem włosów – napisał

Teraz Victoria Beckham pochwaliła się efektem tej niesamowitej metamorfozy. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia Harper w nowej, krótkiej fryzurce. Słynni rodzice zafundowali dziewczynce modnego, krótkiego boba, w którym wygląda naprawdę fantastycznie. Fani na profilu projektantki nie szczędzili komplementów, ale nie mogli też uwierzyć, że Harper tak bardzo wyrosła.

Czas mija nieubłaganie, a dzieci szybko przestają być dziećmi. Jak myślicie, kiedy mała panna Beckham zaliczy jakąś kampanię reklamową? 😉

Boski David Beckham jest jeszcze bardziej idealny! Przeszedł zabieg w luksusowej klinice i odjął sobie 20 lat!

Wyrośnięte dzieci Victorii i Davida Beckhamów szaleją z ojcem na wakacjach! To już nie są słodkie bobaski!

Cukiereczki! David Beckham pokazał ekskluzywną sesję swoich dzieci na Bali! Cruzem zachwyca się cały Instagram


Harper Beckham w krótkich włosach

Harper Beckham w krótkich włosach

Harper Beckham ma nową fryzurę

Harper Beckham ma nową fryzurę

Nowa fryzura Harper Beckham

Nowa fryzura Harper Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×