Szukaj

Córeczka Victorii Beckham właśnie skończyła 9 lat. Jej tort urodzinowy wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki

Harper Beckham urodziny

Harper Beckham urodziny

To był niezwykle wyjątkowy dzień w domu Victorii i Davida Beckhamów. Ich ukochana córeczka Harper właśnie skończyła swoje 9. urodziny.

David Beckham w 1999 roku poślubił wokalistkę zespołu Spice Girls – Victorię. Od ponad dwóch dekad tworzą oni bardzo zgodne małżeństwo. Para doczekała się aż czwórki dzieci. Ich najstarszy syn Brooklyn pojawił się na świecie, na kilka miesięcy przed ślubem, Romeo w tym roku skończy 18 lat, a najmłodszy z trójki chłopców Cruz ma już 15 lat. Jedyna córka pary Harper właśnie obchodziła swoje 9. urodziny. Z tej okazji przygotowano jej niemałe przyjęcie. Tort zrobił niezłą furorę.

Córeczka Victorii Beckham skończyła 9 lat

Harper urodziła 10 lipca 2011 roku w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i właśnie skończyła 9 lat. Z tej okazji rodzina urządziła jej imprezę urodzinową, w czasie której nie zabrakło atrakcji. Całe wydarzenie pokazała jej mama, Victoria Beckham na swoim kanale w mediach społecznościowych. Wszyscy byli pod wrażeniem ogromnego tortu.

tort Harper Beckham

tort Harper Beckham

Te spektakularne dzieło sztuki Push Spice opublikowała na swoim Insta Stories. Wyglądało naprawdę nieziemsko. Dwupiętrowe urodzinowe arcydzieło było pokryte białym lukrem, który stanowił tło dla czterech dziewczyn. Harper była jedną z nich. Nie zabrakło oczywiście akcentów  muzycznych. Po bokach tortu były umieszczone małe nutki. Na dole tortu znajdował się napis, który brzmiał:

Harper wszystkiego najlepszego z okazji 9 urodzin. Kochamy cię bardzo.

Wcześniej tego dnia David i Victoria złożyli najsłodszy hołd córce z okazji jej urodzin. Piłkarz na swoim Instagramie opublikował filmik, w którym widzimy serię publikacji, będących urywkami z życia Harper. Jest na nich z mamą, babcią oraz dumnym tatą, kiedy to wspólnie grają w piłkę. W tle wideo słychać przebój Michaela Jacksona.

Do mojej ładnej damy. Wszystkiego najlepszego dla wyjątkowej małej dziewczynki. Tata tak bardzo Cię kocha. Nasza piosenka, do której zawsze tańczymy od pierwszego dnia – napisał David.

Całą redakcją przyłączamy się do życzeń.


tort Harper Beckham

tort Harper Beckham

Harper Beckham z babcią

Harper Beckham z babcią

mała Harper Beckham

mała Harper Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×