Szukaj

Córka Beckhamów obejrzała kultowe „Spice World” i dosadnie oceniła stylizację Victorii! Rośnie ekspertka od mody

Harper Beckham obejrzała Spice World

Harper Beckham obejrzała Spice World

Jak Harper Seven zareagowała na film Spice World?

Victoria Beckham kiedy nie tworzy nowej kolekcji ubrań, skupia się na wychowywaniu dzieci. Projektantka jest także aktywna w social mediach, w których to publikuje urocze materiały. Jak ten, w którym jej córeczka Harper Seven zainteresowała się filmem Spice World. Podczas seansu dziewczynka miała sporo pytań do sławnej mamy. Jakich?

Bez wątpienia było to dla Harper Seven wielkie wydarzenie. Miała okazję na obejrzeć, jak w przeszłości rozwijała się kariera Posh Spice i całego Spice Girls. Victoria na Insastories zdradziła, że dziewczynka zainteresowała się głównie modą.

Harper zapytała, czy może mieć taką małą sukienkę Gucci jak na nagraniu. Mała fashionistka była ciekawa także, dlaczego jej mama nosiła sukienkę, kiedy reszta zespołu ubierała spodnie w scenie, np. w momencie którym girlsband przemaszerował przez park w strojach wojskowych.

Dziewczynka z pewnością jest ciekawa dawnego życia swojej mamy, gdy jeszcze była gwiazdą popu. Jakiś czas temu Harper bawiła się lalkami Spice Girls.

Jak wyglądała kariera Victorii Beckham?

Victoria u szczytu światowej sławy była w 1996 roku, kiedy to zespół wydał debiutancki singiel Wannabe. Płyty zespołu rozchodziły się jak świeże bułeczki, sprzedając się w milionach egzemplarzy.

Dwa lata później, jedna z wokalistek – Geri ogłosiła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej. W 2000 roku zespół zawiesił działalność. Od tego momentu dziewczyny wspólnie wystąpiły tylko podczas trasy koncertowej w 2007 roku, a także na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Spice World – film o Spice Girls, który okazał się klapą

Choć piosenki i płyty Spice Girls rozchodziły się jak na pniu, to film Spice World nie odniósł większego sukcesu. Brytyjska komedia muzyczna dostała aż siedem nominacji do Złotych Malin, a każda z wokalistek wygrała w kategorii Najgorszej aktorki. Krytycy filmowi twierdzili, że Spice Girls stało się jednym wielkim banerem reklamowym, a świadczyć o tym miała niezliczona ilość produktów lokowanych w filmie. Poniżej trailer.

Victoria Beckham ubolewa nad kosztami edukacji swoich dzieci. Niczego się nie nauczyły, a wydała fortunę!

Obłędnie długie włosy Harper Beckham to już przeszłość! David zafundował 7-letniej córce metamorfozę

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!


Victoria Beckham i Harper Seven

Victoria Beckham i Harper Seven

Harper Beckham w 2011 roku

Harper Beckham w 2011 roku

Harper Beckham w 2011 roku

Harper Beckham w 2011 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×