Szukaj

Rok temu urodziny w Pałacu Buckingham, a teraz? Oto co Beckhamowie sprawili 6-letniej Harper na urodziny

Harper Beckham, David i Victoria

Harper Beckham, David i Victoria

Co Harper Beckham dostanie na 6 urodziny?

Victoria Beckham i David nie żałują pieniędzy na swoje dzieci. Para rozpieszcza synów i córkę do granic możliwości, a teraz udowodnili, że żadna kwota nie jest im straszna. Wszystko to w cieniu powracającej mody na jazdę konną, bo coraz częściej wśród gwiazd ujawnia się miłość do koni. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła nawet córka Martyny Wojciechowskiej, która szkoli się pod czujnym okiem Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Również Harper Beckham nie stroni od jazdy konnej i właśnie z tego powodu rodzice postanowili, że na swoje siódme urodziny dziewczynka dostanie adekwatny do pasji prezent. Jak donosi The Sun, sprezentują jej kucyka:

Błagała o własnego kucyka. To oczywiście duże wyzwanie i rodzice tłumaczyli jej, że będzie musiała się nim opiekować. To ekstrawagancki prezent, ale Harper jest świadoma, ile ma szczęścia – wyjawia informator.

Kucyk ma kosztować niemal 7 tysięcy funtów, czyli, bagatela, około 35 tysięcy złotych. Nie jest to pierwszy raz, gdy wszystkie dziewczynki na świecie mogą zazdrościć małej księżniczce Beckhamów. W zeszłym roku wyprawili jej urodziny w pałacu Buckingam.

Przesadzają, czy wręcz przeciwnie?

Harper Beckham przygotowała specjalny prezent z okazji urodzin ojca. Uroczy filmik roztopił serca Internautów! „Jest taka urocza!” [WIDEO]

David Beckham dla swojej małej księżniczki Harper zrobi wszystko! Zobaczcie na co tatuś pozwolił córce!

Victoria Beckham wzruszyła swoich fanów! Pokazała piękny prezent, który dostała od swojej ślicznej córeczki! „Kocham takie poranki”


Victoria Beckham ze swoją córka Harper.

Victoria Beckham ze swoją córka Harper.

Harper Beckham (fot. ONS)

Harper Beckham (fot. ONS)

Harper Beckham (fot. ONS)

Harper Beckham (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×