Szukaj

Dzieli je 30 lat, ale noszą takie same buty. Córeczka Beckhamów jak księżna Kate

David Beckham z Harper

David Beckham z Harper

Rodzina Beckhamów spędza izolację w swojej posiadłości na wsi. David Beckham udostępnił urocze zdjęcie z córeczką, na którym Harper ma te same buty, które pokochała Kate Middleton.

Przez pandemię koronawirusa Victoria Beckham została rozdzielona z bliskimi. Jej najstarszy syn, Brooklyn, utknął w Stanach Zjednoczonych ze swoją dziewczyną, Nicolą Peltz. Projektantka nie spotyka się z nikim, a czas domowej izolacji spędza w posiadłości na wsi, wraz z ukochanym mężem Davidem Beckhamem oraz pozostałymi dziećmi.

David Beckham dodał urocze zdjęcie z Harper

W weekend ojciec wraz z córką postanowili udać się na spacer po swojej posiadłości. Na wspólną aktywność zabrali także swoje ukochane psy rasy cocker spaniel. Bardzo popularne w Anglii. Uroczą fotografią dumny tata podzielił się z fanami na Instagramie.

W udostępnionym poście uwagę przykuwa ich ubranie. Oboje wybrali stylizacje dopasowane do wiejskich warunków oraz pogody. Mieli na sobie przeciwdeszczowe, ciepłe kurtki i nakrycia głowy. Natomiast na nogach kalosze. Okazuje się, że Harper wybrała ulubiony model księżnej Kate Middleton.

Cudowny spacer z moimi cudownymi dziewczynami – napisał David.

Harper Beckham i księżna Kate noszą takie same buty

Mała Harper jest znana ze swoich udanych stylizacji. Idąc za przykładem sławnej mamy, powoli wyrasta z niej kolejna ikona mody. Tym razem, jako dopełnienie stylizacji wybrała buty Le Chameau, które są podstawowym dodatkiem garderoby Kate Middleton. Co więcej, uwielbiała je także księżna Diana.

Tradycyjna marka butów od wielu lat jest ulubieńcem rodziny królewskiej, a nawet posiada królewską gwarancję. Model Harper dostępny jest za 60 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 300 złotych. Można je zamówić na stronie producenta zarówno w rozmiarze dziecięcym, jak i damskim.


David Beckham z HarperKsiężna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

buty Harper Beckham

buty Harper Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×