Ostatnia sesja Hanny Żudziewicz przed porodem. Ogromny brzuszek przyszłej mamy zwiastuje, że wkrótce rozwiązanie

Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz podzieliła się z fanami na Instagramie efektami sesji. Pokazała ogromny już brzuszek, który zwiastuje rychły poród. Przyszła mama wygląda fantastycznie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke  poinformowali w social mediach, że po raz pierwszy zostaną rodzicami. Od lat tworzą parę na parkiecie i w życiu prywatnym. Tancerz oświadczył się ukochanej podczas romantycznego wypadu do Portofino we Włoszech, wręczając jej pierścionek zaręczynowy z diamentem.

Jednak prawdziwa rewolucja dopiero przed tancerzami z programu Dancing with The Stars. Żudziewicz i Jeschke poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka. W Dniu Matki udostępnili na Instagramie fotografię, na której pozują dumnie, eksponując zdjęcie USG ich potomka. Wiadomo, że na świat przyjdzie dziewczynka. Rodzice wybrali dla niej imię Róża.

Hania Żudziewicz właśnie podzieliła się z fanami zdjęciami z klimatycznej sesji. Poród tuż tuż.

Hanna Żudziewicz w ostatniej sesji przed porodem. Jak wygląda przyszła mama?

W związku ze zbliżającym się porodem Hanię i Jacka czekają spore zmiany. Okazuje się, że kupili mieszkanie. W rozmowie z naszą redaktorką tancerz zdradził, w jakim stylu je urządzą.

Wydaje mi się, że gdzieś tam na pewno pokażemy je niedługo. Jest już na wykończeniu. To bardziej nowoczesne mieszkanie, glamourowe. Kupiliśmy, trochę z kredytem, trochę nie, trochę pomoc rodziców. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i rodzicom i wszystkim naokoło, którzy się do tego przyczynili. Oczywiście, nie mówię, że to już jest nasze i jest wszystko skończone. Mamy taką sytuację gdzie inflacja i wszystko leci do góry. Staramy się to wszystko związać tak, aby nasza córka urodziła się na swoim i miała od początku spokojne życie.

Zdążyli przeprowadzić się jeszcze przed porodem i są w trakcie urządzania się, o czym napisała Hania.

U mnie zaczął się 9 miesiąc, a pokoik Różyczki wygląda tak
Nie ukrywam, że lekko się denerwuję czy wszystko uda się skończyć przed Jej narodzinami
Która z Was Kochane przeprowadzała się w trakcie ciąży? – napisała kilka dni temu.

Poród zbliża się wielkimi krokami, a tancerka pokazała efekty klimatycznej sesji. Brzuszek jest już ogromny i można się spodziewać, że Róża już niedługo dołączy do mamy i taty.

Czekamy na pierwsze zdjęcia córeczki Hani i Jacka.


Hanna Żudziewicz tuż przed porodem

Hanna Żudziewicz tuż przed porodem

Hanna Żudziewicz tuż przed porodem

Hanna Żudziewicz tuż przed porodem

Baby shower Hanny Żudziewicz

Baby shower Hanny Żudziewicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękna kobieta to i zdjęcia śliczne

 • Gośćjelp pisze:

  Zawsze robię foty z proszkiem do prania, ale figurę ma mega tylko brzuch urósł piękna kobieta oby dziecko wdalo się w nią a nie w ojca który w hełmie niemieckim może paradować z tą twarzą straszną

 • Bubuś pisze:

  „Przypadkowe” lokowanie produktu 🙂

 • Gość pisze:

  Zdrowia pan zmarzlik wygrał w danii jestesmy z afryki i lubimy polaków karaluchy muchy i pluskwy a kierowca z kielc number 1 ha ha najwaźniejszy jest interes nikt nie płaci 1000% wiecej za prąd wode gaz jak moźna miec za darmo i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×