Hanna Zborowska-Neves opowiedziała o rozwodzie: „To cały czas boli”. Nawiązała też do nowego partnera. Tego o nim nie widzieliśmy

Hanna Zborowska-Neves

Hanna Zborowska-Neves

Hanna Zborowska-Neves udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN. Opowiedziała m.in. o rozwodzie i nowym partnerze. Tego jeszcze nie mówiła.

Hanna Zborowska-Neves od dawna mieszka w Brazylii. Przez długi czas towarzyszył jej mąż, Daniel, z którym ma dwie córki. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak kryzysu. Podjęli decyzję o rozstaniu i rozwodzie. Siostra Zosi Zborowskiej, by uciąć falę wszelkich domysłów, przekazała te wieści w rozmowie z Na żywo. Powiedziała, że przechodziła trudny okres. Dzięki pomocy bliskich udało się jej jednak stanąć na nogi.

W tym samym wywiadzie Zborowska-Neves ujawniła, że jest znów szczęśliwie zakochana. W Brazylii poznała nową miłość, która bardzo pozytywnie na nią wpłynęła:

Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam.

Jakiś czas później Hanna pochwaliła się nowym partnerem. Pokazała zdjęcie z wieczornego spaceru, na który się wybrali. Nie da się ukryć, że Marcelo Praça, z którym spotyka się Zborowska, jest bardzo przystojny (zdjęcia tutaj).

Hanna Zborowska-Neves w Dzień Dobry TVN komentuje rozwód

Zborowska-Neves gościła w Dzień Dobry TVNPowiedziała, że cały poprzedni rok był dla niej trudny. Chociaż ona i jej mąż chodzili na terapię, nie udało im się uratować związku. Wygasła też miłość, która ich łączyła i dlatego postanowili podjąć decyzję o rozstaniu:

Tak naprawdę cały zeszły rok był dla mnie bardzo trudny. Po pierwsze, po 14 latach małżeństwa podjęliśmy decyzję, że koniec, że [Daniel – przyp. red.] się wyprowadzi. Trzy lata chodziliśmy na terapię, staraliśmy się, ale w pewnym momencie uznaliśmy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Z kochanków staliśmy się przyjaciółmi. W momencie, kiedy kończy się miłość, to tak naprawdę nie ma sensu się męczyć. To jest bardzo przykre i bardzo cały czas mnie to boli. Kiedy nie ma wyjścia, trzeba podjąć męską decyzję.

Hanna Zborowska-Neves rozstała się z mężem tydzień przed wybuchem pandemii koronawirusa. Została zupełnie sama. Przez obostrzenia nie mogła wrócić do Polski. W tym samym czasie niania, która pomaga jej w opiece nad dziećmi, zachorowała na COVID-19. To sprawiło, że siostra Zborowskiej musiała skorzystać z pomocy specjalisty:

Nagle zamknęli szkoły, nagle zabronili wychodzić z domu. Ogromny strach, jeśli chodzi o chorobę. Nie wiadomo było, co, jak. Ja jestem na innym kontynencie, moi rodzice w Polsce, moja siostra w Polsce. Okazuje się, że nie mogę wrócić do Polski. I w tym samym czasie niania moich dzieci, która jest aniołem stróżem moich dzieci, zachorowała na COVID-19 i spędziła cały maj poza domem. Na początku czerwca był psychiatra, leki antydepresyjne, żeby to jakoś pociągnąć.

Zborowska-Neves pod koniec listopada poznała nowego partnera. Ujawniła, czym ją ujął:

Marcelo poznałam w połowie listopada. Zaczął ze mną rozmawiać i od razu powiedział, że chciałby zaprosić mnie na kolację. Jest ode mnie o 10 lat starszy, jest adwokatem, oprócz tego ma kilka małych biznesów. To bardzo inteligentny, ciepły facet i świetnie tańczy. Tym mnie ujął, bo nikt ze mną nigdy nie tańczył.

Hanna zdradziła, że aktualnie razem z dziećmi i Marcelo spędzają sporo czasu nad oceanem. Blogerka snuje plany na przyszłość. Ma nadzieję, że uda się jej spełnić jedno z marzeń, o którego szczegółach na razie mówić nie chce.


Hanna Zborowska-Neves w Dzień Dobry TVN

Hanna Zborowska-Neves w Dzień Dobry TVN

Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×