Tak źle w małżeństwie Hanny i Tomasza Lisów jeszcze nie było! Tabloid informuje o „głębokim kryzysie”i ujawnia smutne kulisy

Tomasz Lis i Hanna Lis rozstali się?

Tomasz Lis i Hanna Lis rozstali się?

Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się?

Hanna Lis i Tomasz Lis od miesięcy nie pokazują się wspólnie na towarzyskich spotkaniach. Próżno szukać ich na ściankach czy czerwonych dywanach, choć niegdyś robili wszystko razem i byli właściwie nierozłączni. W jednym z ostatnich wywiadów Hanna przyznała, że pracuje nad nowym projektem i praca jest dla niej ważna, bo musi wspierać córki i chorą matkę, a na finansową pomoc od męża nie może liczyć. Czy oznacza to, że w małżeństwie dziennikarskiej pary zapanował głęboki kryzys?

Hanna Lis i Tomasz Lis mają kryzys małżeński? Mamy komentarz dziennikarki!

Magazyn Na żywo sugeruje, że Tomasz nie mieszka z żoną już od 9 miesięcy. Wszystko przez proces, który niedawno przegrał z jedną z posłanek. Lis twierdził, że nie miał pojęcia o procesie ani o tym, że sprawa się toczy. Pisma procesowe do niego nie docierały, a sam oznajmił, że zawiadomienie poszło na zły adres. Próba odwołania się od decyzji sądu została odrzucona przez sędziego, który zarzucił mu niedbalstwo:

Hanna Lis odebrała na przestrzeni 9 miesięcy pięć przesyłek sądowych. Jeżeli w jego domu przyjęte jest, że to Hanna Lis odbiera zazwyczaj korespondencję, pozwany powinien interesować się u niej w sprawie korespondencji nadsyłanej do niego – uzasadnił sędzia.

Myślicie, że to już koniec?

https://jastrzabpost.pl/newsy/hanna-lis-szuka-mieszkania-dla-corki-w-amsterdamie-sekret_571420.html

Rozwód Tomasza Lisa i Hanny Lis

Rozwód Tomasza Lisa i Hanny Lis jest bliski?

Koniec związku Hanny i Tomasza Lisów?

Koniec związku Hanny i Tomasza Lisów?


Hanna Lis - La Mania Kino Letnie 2017

Hanna Lis - La Mania Kino Letnie 2017

Tomasz i Hanna Lis zabrali dzieci na obiad

Tomasz i Hanna Lis zabrali dzieci na obiad

Łukasz Jemioł i Hanna Lis - Flesz Fashion Night 2017

Łukasz Jemioł i Hanna Lis - Flesz Fashion Night 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×