Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Hanna Lis w „Tańcu z gwiazdami 8”?! Piękna dziennikarka już podjęła decyzję!

Hanna Lis w tańcu z gwiazdami?


Hanna Lis w Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

8. edycja programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny producenci robią co mogą, aby ściągnąć na najpopularniejszy w kraju parkiet największe sławy polskiego show-biznesu! Z każdą kolejną edycją jest coraz trudniej. Najpierw 13. edycji Tańca z gwiazdami w Telewizji TVN, następnie 7 sezonów w Polsacie. Lista gwiazd, które próbowały swoich sił w walce o Kryształową Kulę jest naprawdę imponująca!

Jak się okazuje, jest grono gorących nazwisk, których nie widzieliśmy jeszcze w tanecznych popisach. Mowa tutaj m.in. o Hannie Lis, która co sezon dostaje propozycję udziału w hicie Telewizji Polsat. Nie inaczej jest w tym roku! Jak możemy przeczytać na łamach Faktu, dziennikarka już podjęła decyzję, która chyba nie wielu zaskoczy!

Żona Tomasza Lisa po raz kolejny postanowiła odmówić udziału w show. Swoją decyzję argumentuje przede wszystkim zbyt wyczerpującymi treningami, którym musiałaby się poddać oraz niechętnie widziałaby się w tanecznych strojach, które często odsłaniają dużo ciała.

Hania wie, że byłaby porównywana do swojej dawnej przyjaciółki Kingi Rusin, z którą dziś jest na wojennej ścieżce. Chce tego uniknąć, bo Kinga przed laty program wygrała, więc poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko- czytamy na łamach Faktu.

Myślicie, że prezenterka faktycznie miałaby się czego obawiać?

Jedna z najpopularniejszych gwiazd „Tańca z gwiazdami” urodziła! Od razu pochwaliła się zdjęciem dzieciątka!

Mąż utrzymuje Izabelę Janachowską? Ostra riposta gwiazdy na niewygodne pytanie dziennikarki

Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” wreszcie pokazała zdjęcie swojego dziecka! Od tygodnia jest szczęśliwą mamą!

Hanna Lis czy Kinga Rusin? Którą wolisz?Komentarzy: 4


annaość | 9 lutego 2018, 10:28

Ona się do niczego nie nadaje.


betaGość | 9 lutego 2018, 10:26

Po pierwsze trzeba być wysportowanym, a nie meduzą z przepalonymi płucami. Trzeba coś robić, a nie tylko udawać. Same głupie minki nie wystarczą, a wysuszone patyki muszą się ruszać, anie tylko trzymać mocz.


Gość | 18 grudnia 2017, 11:02

i słusznie, nie każdy musi budowac swój wizerunek na swieceniu gołym tyłkiem, bielizna w szlafroku, lub bikini – brawo -trzeba mieć mózg i szacunek do siebie


Gość | 17 grudnia 2017, 17:17

Odpadłaby w pierwszym odcinku.


Dodaj komentarz
×