Szukaj

Hanna Lis skomentowała konflikt pomiędzy Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim! Po czyjej jest stronie?

Hanna Lis Weronika Rosati

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati

Weronika Rosati i Robert Śmigielski postawili na nogi cały show-biznes. Hanna Lis postanowiła zabrać głos w sprawie konfliktu aktorki i jej byłego partnera. Po której stronie się opowiedziała? Komentarz nie pozostawia żadnych wątpliwości co do intencji dziennikarki.

Weronika Rosati po wielu miesiącach od rozstania z Robertem Śmigielskim postanowiła powiedzieć prawdę o kulisach ich związku. Aktorka udzieliła bardzo trudnego dla siebie wywiadu w Wysokich Obcasach. Opowiedziała o przemocy fizycznej i psychicznej, o szantażu ekonomicznym, o tym, że były partner i ojciec jej córki Elizabeth ograniczał ją i terroryzował. Wypowiedź gwiazdy wywołała ogromne zamieszanie w mediach i w show-biznesie, w którym Śmigielski nie jest „nieznajomą twarzą”.

W odpowiedzi Śmigielski wyparł się wszystkiego w oficjalnym oświadczeniu, wzbudzając jeszcze więcej zamieszania. Ze wszystkich stron odezwały się głosy – również wśród osób publicznych – popierających to jedną, to drugą stronę. Na wypowiedź zdecydowała się również Hanna Lis, która na swoim Instagramie opublikowała wymowny post. Gwiazda udostępniła zdjęcie z Weroniką, a w opisie, nie siląc się na wyreżyserowaną wylewność, napisała tylko:

Wierzę. Trzymaj się

Jej wpis spotkał się z ogromną aprobatą wśród Internautek, popierających Weronikę w walce o sprawiedliwość. Myślicie, że Rosati uda się postawić na swoim?

Weronika Rosati MIAŻDŻY Ilonę Łepkowską! Tak ostrych słów nie spodziewał się po niej nikt!

Ilona Łepkowska stanęła po stronie Roberta Śmigielskiego w konflikcie z Weroniką Rosati! Jej słowa zszokowały Internautów!

Robert Śmigielski odpowiedział Weronice Rosati! Jak tłumaczy się z zarzutów byłej partnerki?


Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati

Weronika Rosati na randce z córką

Weronika Rosati na randce z córką

Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×