Hanna Lis przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19: „Mam na koncie wstrząs anafilaktyczny”. Podzieliła się przykrymi doświadczeniami

Hanna Lis

Hanna Lis

Hanna Lis już w kwietniu przyjęła szczepionkę na COVID-19. Dziennikarka postanowiła opowiedzieć o swoich schorzeniach, które w teorii mogły uniemożliwić jej przyjęcie zastrzyku. Gwiazda przeżyła wstrząs anafilaktyczny.

Czas pandemii to niezwykle trudny okres dla społeczeństwa. Już od ponad roku świat żyje w całkowitym zawieszeniu. Zmieniło się szkolnictwo, praca, a życie codzienne to szereg licznych obostrzeń. Większość społeczeństwa z utęsknieniem wyczekiwała na informację o szczepionce. Już w końcówce zeszłego roku do Polski w końcu trafiła wakcyna. W pierwszej kolejności preparat przyjmowali seniorzy, którzy są najbardziej narażeni na przykre skutki zarażenia. W trybie pilnym szczepiono także medyków, którzy byli bezpośrednio narażeni na kontakt z chorobą.

Aktualnie już większość społeczeństwa może skorzystać ze szczepień i zapisać się na przyjęcie zastrzyku w dogodnym dla siebie terminie. Wiele gwiazd postanowiło dać w sieci dobry przykład i pokazywało moment, w którym udali się do przychodni. Również Hanna Lis poinformowała swoich fanów, że jest już po szczepieniu. Rozwiała także wątpliwości osób zmagających się z alergią, które nie wiedzą lub wahają się, czy przyjąć wakcynę.

Hanna Lis przyjęła szczepionkę na COVID-19 pomimo wstrząsu anafilaktycznego

Hanna Lis jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu napisała o nowej miłości, a 20 kwietnia zamieściła na swoim kanale informacje o tym, że poddała się szczepieniu przeciwko COVID-19.

Zaszczepiona i wielce zadowolona. Dbajmy o siebie nawzajem! Zdrowia wszystkim! Do zobaczenia bez masek, oby jak najprędzej – napisała wówczas w sieci.

Dziennikarka jest alergiczką. Mimo to nie wahała się jednak ani chwili, by przyjąć szczepionkę. W przeszłości przeżyła wstrząs anafilaktyczny, co jest bardzo ciężkim doświadczeniem. Jednak nie powstrzymało jej to przed przyjęciem preparatu firmy Pfizer.

Gwiazda o wszystkim opowiedziała w komentarzu, który zamieściła pod wpisem lekarza rezydenta Krzysztof Pawlaka. Medyk ubolewał nad tym, że wiele osób, które są alergikami, nie poddaje się sczepieniom:

Mam na koncie wstrząs anafilaktyczny przed laty. Szczepienie Pfizerem bez powikłań, nie licząc bólu ramienia przed dobę. Bliska osoba z astmą – zero powikłań. Wspomnienie anafilaksji do miłych nie należy, a jednak bez wahania się zaszczepiłam – wyznała na Twitterze Hanna Lis.

Dziennikarka tym samym rozjaśniła nieco sprawę dla swoich fanów, którzy zmagają się z alergią i boją się skutków ubocznych szczepienia. Bardzo cenny głos w ważnej sprawie.


Hanna Lis

Hanna Lis

Hanna Lis z córką na obiedzie na Placu Zbawiciela

Hanna Lis z córką na obiedzie na Placu Zbawiciela

Hanna Lis - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Hanna Lis - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zaszczepiłam się i mój mąż szczepionką Pfizer .Nic nam nie było i nie jest. Również moje siostry i szwagrowie. Jest ok. Ale wśród znajomych dwie nie zaszczepione osoby /kobieta 55 lat i druga 64/ niestety zachorowały na COVID-19 i zmarły. Trzeba się szczepić aby nie zarażać innych.

 • Gość pisze:

  Haniu, ja od września 2020 nie noszę maski. Jak się chce to można. Myślałam ze pani się zna trochę na prawie…

 • Ana pisze:

  No pobudka jak można zaszczepić się tym czyś co jest nie przebadane? To dopiero trzeba być ciemnogrodem… Skutki po tym nawet za parę lat mogą być.. Nawet lekarze którzy się nie sprzedali za parę srebrników o tym mówią… Życzę upjnych chwil po preparacie depopulacyjnym.

  • PrzebudzonyFoliarz pisze:

   Ci niby niesprzedajni lekarze to oszuści, nie jedną głupotę już mówili i zapewne gdyby rząd miał kupić rosyjską szczepionkę to pewnie już by chwalili że najlepsza na świecie

 • Gość pisze:

  W jakim celu ona o tym rozpowiada?
  Zaszczepila sie na wlasne ryzyko i jeszcze zacheca innych do tej rosyjskiej ruletki a noz nic sie nie stanie ciekawe czy przyjela druga dawke juz? Ja tez przezylam wstrzas anafilaktyczny i wole przechorowac covida niz przejsc taki horror drugi raz albo go nieprzezyc!!! I nie nastapil on za pierwszym razem po podaniu zastrzyku takze zycze pani Hannie by szczescie jej nie opuscilo za drugim razem

 • Gość pisze:

  W jakim celu ona o tym rozpowiada?
  Zaszczepila sie na wlasne ryzyko i jeszcze zacheca innych do tej rosyjskiej ruletki noz nic sie nie stanie ciekawe czy przyjela druga dawke juz? Ja tez przezyla wstrzas anafilaktyczny i wole przechorowac covida niz przejsc taki horror drugi raz albo nieprzezyc!!! I nie nastapil on za pierwszym razem po podaniu zastrzyku takze zycze pani Hannie by szczescie jej nie opuscilo za drugim razem

 • Gość pisze:

  Ja się natomiast nie zaszczepiłam mimo groźby utraty pracy, a praca w tym miejscu i zespole, gdzie pracuje jest bardzo dla mnie ważna. Mam swoje ważne powody takiej decyzji. Jest ich kilka, a jeden z nich to niepełne przebadanie tych szczepionek i to, że ciągle trwa faza badań, (Pfizer to przyznaje wprost, to nie jest tajna informacja). Wypowiedzenie z pracy już dostałam. Bardzo to przykre, ale zgoda na coś czego bardzo nie chce oznaczałaby dla mnie rezygnację z szacunku do siebie. Wolałam stracić pracę. Wiem, że ludzie składają wnioski do prokuratury w takich sprawach- to niezgodne z prawem. Takie rozwiązanie też mnie jednak nie satysfakcjonuje, bo poza tym co się zdarzyło w tej sprawie za wiele rzeczy cenię moich przełożonych i to miejsce pracy. System ochrony zdrowia jest bardzo chory. Od dawna. Jednak teraz jest bardzo źle. Narazie odchodzę, tzn.usuwaja mnie. Nie wiem, czy kiedyś wrócę.

  • Gość1 pisze:

   Podaj link do tych rzekomych informacji Pfizera, że ich szczepionka nie jest do końca przebadana. Bez dowodu powyższe wywody uważam za szkodliwe brednie.

  • Gość pisze:

   Popieram

 • Gość pisze:

  Dla Pani Krystyny polecam terapie psychiatryczną i dla innych osób, które snują teorie spiskowe o niejakich negatywnych skutkach szczepienia. Uszkodzona bariera krew-mózg? Chyba tylko w Pani przypadku. Niedoinformowane towarzystwo ze wsi głosujące na Kaczora. Właśnie w takich krajach jak nasz powinien być obowiązek szczepień by ten ciemnogród jakoś przeprowadzić za rękę w tych ciężkich czasach. Rodzine 60+ z niełatwym życiem przyjęli obie dawki i oprócz bólu ramienia to tyle z nieporządanych efektów. Czy to pierwsza w historii ludzkości taka plaga przed, która należy się zaszczepić? Otóż nie.. Gdzie my żyjemy?! Kraj plaskoziemców, to wszystko się aż w głowie nie mieści. A tym co wielce gorzej to trzeba było się Astrą nie szczepić i się trochę doinformować. Ludzie bogaci i majętni a nawet najbogatsi na świecie już dawno są po obu dawkach i swoje miliardy zarabiają dalej, tylko u nas wieś tańczy i śpiewa i snuje teorie spiskowe. Ciemnogród pobudka!

 • Małgorzata pisze:

  Boże kto to pisze takie bzdury uszkadza bariere krew mózg! Co za bzdury

  • Gość pisze:

   Jak ktoś z bliskich zachoruje to wtedy uwierzysz w skutki uboczne neurologiczne Ale będzie już za późno !!

 • Gość pisze:

  Przeczytałem
  Przeżyłam wstrząs analfikaliczny 🙂

 • Gość pisze:

  Ludzie ogarnijcie się ,pewnie że szczepienie jest sprawą indywidualną każdego z nas – jedynie możemy podzielić się naszymi odczuciami po szczepieniu.Pozdrawiam😍

  • Gość pisze:

   A kogo obchodzi to, co robią pseudocelebryci…
   Ich ciało, ich sprawa a nie nasza. Przestańcie nami manipulować.Jesli ktoś chce uczestniczyć za darmo w eksperymencie medycznym proszę bardzo… Mnie to nie obchodzi!

 • Gość pisze:

  Nie ciekawie to widzę twoje szczupaki

 • Krystyna pisze:

  Nie ma kompletnie żadnych dowodów naukowych że szczepionka chroni przed Covidem. Niestety jest już wiele dowodów na to, że szczepionka mRNA uszkadza barierę krew-mózg i wymusza na organizmie produkcję ogromnych ilości spike proteine i podobnych do nich białek. Kto ma chociaż trochę świadomości co ta szczepionka powoduje nigdy z niej nie skorzysta a tym bardziej nie będzie namawiać innych do zaszczepienia.

  • https://jastrzabpost.pl/newsy/hanna-lis-przyjela-szczepionke-na-covid-19-pomimo-alergii_1042802.html#comment-728997Gość pisze:

   Co za bzdury. Skąd czerpiesz te spiskowe teorie? Swoją głupotę i nieuctwo nie przysłonisz chorymi wymysłami antyszczepionkowców.

  • Gość pisze:

   Kobito, pisz pamiętnik z tymi bzdurami i oszczędź głupot. Jeśli jednak jakąś miarą coś wiesz, to pisz na innym forum. Żenada

 • Gość pisze:

  Przecież tu nikt nikogo nie nakłania do szczepienia😴

 • Bozka pisze:

  Nigdy się nie zaszczepię.

 • Gość pisze:

  Czy pani Lis wie, że nakłanianie do szczepień osób z przeciwskazaniami może nosić znamiona przestępstwa? To sprawa do prokuratury!

  • PrzebudzonyFoliarz pisze:

   Do prokuratury powinien trafić Pospieszalski, jego goście i Konfederacja i prowadzący ich kanały na YouTubie za opowiadanie bzdur i stwarzanie zagrożenia dla życia publicznego

 • Siurek pisze:

  Jak ktoś ma wiarę w te szczepionki to jego wybór, ale proszę by nie przymuszać ludzi do szczepień

 • Gość pisze:

  Ma pani odwage mowic ze nic sie nie stanie jeslima ktos alergie. A jesli zeczywiscie sie cos komu stanie czy wezmie to pani na swe sumienie? Pani sie nic nie stalo , ale moze innej osobie alergicznej cos sie stac. Wiec bylam bym ostrozna z taka wypowiedzia.

  • PrzebudzonyFoliarz pisze:

   A czy Pospieszalski i jego goście wraz z Konfederacją wezmą na siebie odpowiedzialność za manipulacje i rozsiewanie dezinformacji stwarzając zagrożenie zdrowia publicznego?

 • Gość pisze:

  Później to już będzie za późno. Ludzie zaczną chorować umierać.. kobiety przestaną rodzić albo rodzić mutanty kalki. Zmienią ekipę rządzącą na tę „dobrą ” współczującą”…Będą gadać – TO NIE MY! TO ONI…. Na wszystko będzie za późno..Bo przecież tym łotrom o to chodziło – DEPOPULACJA!!

  • Gość pisze:

   Tak…niestety madz racje.
   Pracuje w domu starcow.Po szczepionkach, starzy, schorowani ludzie padaja jak muchy….nikt o tym nie mowi!!!
   Ja na szczescie mialam wybor, nie dalam sie zaszczepic i NIE DAM sie zaszczepic.
   Nie jestem krolikiem doswiadczalnym!!!

 • Gośćjaja pisze:

  No i co z tego,ze sie zaszczepila? Corki tez?!a ja poczekam i zobacze co bedzie z ludzmi po tych szczepieniach?! I dlaczego zmusza sie nas do ich brania?! Czy rzad cos wie czego my sie nawet nie spodziewamy??!!!

  • Gość pisze:

   Żebyś zdążyła doczekać!!!!

  • Gość pisze:

   Ja tak samo.

  • Gość pisze:

   Zaszczepiłam się również mimo alergii i jakoś o mnie nie piszą Po co to się chwalić Dla posłuchu, kasy? Prosze pisać jak to ludzie są czasem mocno naciskani do takich szczepien jak ja naprzykład przez pracę. Zaszczepiłam się dla świętego spokoju a nie bo miałam takie przekonania Przykre ale prawdziwe dla dużej grupy ludzi.

  • Gość pisze:

   Gwiazda reklamuje bo kasę wzięła Z mojego otoczenia po szczepieniu 1 osoba zmarła 2 dostało paraliżu Ludzie po 40 roku życia !!! Szczęście się bo zabraknie szczepionek ! Zobaczymy za 6 miesięcy skutki po szczepieniu pozdrawiam myślących

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×