To już naprawdę koniec. Hanna Lis i Tomasz Lis sprzedają swoją boską, luksusową posiadłość!

Hanna Lis o rozwodzie

Hanna Lis o rozwodzie

Hanna Lis i Tomasz Lis sprzedają dom

Choć fani wciąż nie chcą w to uwierzyć, Hanna Lis i Tomasz Lis naprawdę się rozstali – tym razem chyba na dobre. Do tej pory nadzieja nie była jeszcze ostatecznie stłamszona, ale rewelacje Na Żywo zmieniają wszystko. Jak twierdzi tabloid, para postanowiła wystawić na sprzedaż luksusowy dom w Konstancinie, w którym razem z dziećmi spędzili ostatnich 10 lat swojego życia. Ich małżeństwo zaczęło się sypać już rok wcześniej i mimo prób, nie udało się go odratować.

Gdy brali ślub w Rzymie byli zgodni, zakochani i szczęśliwi. Teraz nie chcą ze sobą rozmawiać i każde z nich zajęło się własnym życiem. Wynajęcie domu, w którym spędzili tyle czasu byłoby dobrą decyzją, ale ostatecznie okazało się, że zbyt wiele z tym zachodu. Hanna wyprowadziła się z młodszą córką Anią do mieszkania w Warszawie, a Tomasz został w Konstancinie i będzie tam mieszkał dopóki dom nie trafi pod młotek i nie przejdzie w nowe ręce. Tabloid twierdzi również, że przed parą sporo papierkowej roboty, bo oboje zarejestrowali na dom swoje działalności zawodowe – teraz trzeba się tym zająć.

Dlaczego się rozstali? Żadne nie chciało komentować tej sprawy zbyt obszernie, przez jakiś czas nie było nawet potwierdzenia. W końcu Hanna nie wytrzymała i w wywiadzie udzielonym Pani wyjawiła powód rozpadu małżeństwa:

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam

Myślicie, że teraz oboje odnajdą szczęście?

Zobacz: Hanna Lis ostra jak brzytwa! Koncertowo rozłożyła na łopatki hejtujące ją media! Poszło o Tomasza Lisa i Joannę Przetakiewicz!

Zobacz: Hanna Lis w mocnych słowach o kościele: “Apeluję do księży, szczególnie tych w mniejszych miejscowościach, aby…”

Zobacz: Hanna Lis przerwała milczenie i potwierdziła rozstanie z Tomaszem Lisem! Co stanęło na drodze do ich szczęścia?


Hanna Lis w programie Damkijaż Krzysztofa Ibisza

Hanna Lis w programie Damkijaż Krzysztofa Ibisza

Hanna Lis - Bal Dziennikarzy

Hanna Lis - Bal Dziennikarzy

Hanna Lis - prezentacja najnowszej kolekcji znanej marki obuwniczej

Hanna Lis - prezentacja najnowszej kolekcji znanej marki obuwniczej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×