Szukaj

Hanna Lis przeszła metamorfozę u fryzjera gwiazd. Nowy kolor odjął jej 10 lat. Jak pięknie!

Hanna Lis ma nową fryzurę

Hanna Lis ma nową fryzurę

Hanna Lis postanowiła odmienić fryzurę i poddała się metamorfozie u fryzjera gwiazd. Łukasz Urbański to prawdziwy artysta i jak mało kto potrafi całkiem odmienić wizerunek swoich klientek. Co zaproponował dziennikarce?

Łukasz Urbański wpadł na pomysł, żeby w swoich relacjach na Instagramie dzielić się z obserwatorami metamorfozami gwiazd, z którymi często współpracuje. Często używa programu komputerowego, żeby udowodnić, że ekstremalne pomysły są warte realizacji, bo dają świetny efekt.

Pokazał już, jak wyglądałaby Magda Gessler bez charakterystycznych loków, a w czarnych, krótkich włosach z grzywką na bok, Joanna Krupa w grzywce i różowym kolorze na głowie. Pokazał też zdjęcie Michała Szpaka w krótkich włosach, a także Ulę Dudziak w platynowym blondzie. Nie ominął także Magdy Mołek, której zmienił długość i kolor. Zaszalał na głowie Ewy Farnej, fundując jej platynę.

Przerobił także zdjęcia Pauliny Krupińskiej, dzięki czemu można się przekonać, jak wyglądałaby w różnych kolorach włosów – w jej wypadku naprawdę poszalał, a internauci nie mogli się zdecydować, w którym wydaniu prezenterka im się bardziej podoba.

Zadziwił także wszystkich radykalnie zmieniając fryzurę Joanny Lazer. To dzięki jego zabiegom już nie jest ruda. Ta metamorfoza nie była dziełem programu komputerowego.

Podobnie jest z włosami Hanny Lis. Dziennikarka pokazała się w nowym kolorze.

Hanna Lis w nowym kolorze włosów

Hanna Lis przypomniała sobie czasy sprzed pandemii, kiedy wizyta u fryzjera była czymś łatwym do zaplanowania. Obecnie pandemia spowodowała, że nie można swobodnie skorzystać z usług. Dziennikarka wspomniała, jaki piękny kolor włosów zrobił jej Łukasz Urbański. W bardzo jasnym blondzie, ocierającym się o gołębi, odjęła sobie sporo lat. Wyglądała świetnie i nic dziwnego, że z przyjemnością zajrzała do archiwum ze zdjęciami.

Już kiedyś nosiła podobny odcień. W naszej galerii znajdziecie zdjęcie z tamtych czasów, kiedy pozowała z maleńką córeczką w ramionach.

Też tęsknicie za swobodnym dostępem do usług?


Hanna Lis w nowej fryzurze

Hanna Lis w nowej fryzurze

Hanna Lis z córką

Hanna Lis z córką

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×