Hanna Konarowska pochwaliła się zdjęciem z budowy nowego domu. Pokaźnych rozmiarów willa już teraz robi wrażenie

Hanna Konarowska

Hanna Konarowska

Hanna Konarowska pochwaliła się zdjęciem z budowy domu. Choć pogoda nie sprzyja, prace postępują do przodu. Jak będzie wyglądać jej nowe lokum?

Hanna Konarowska podobnie, jak spora część jej rodziny, postanowiła związać swoje życie z aktorstwem. Aby móc spełniać się w tym zawodzie, ukończyła nowojorski uniwersytet The Lee Strasberg Theatre and Film Institute. W międzyczasie występowała m.in. w Na dobre i na złe, Ludziach wśród ludzi czy Na wspólnej.

Konarowska od lat łączy pracę z macierzyństwem. Po raz pierwszy została mamą w 2011 roku. Wówczas na świat przyszła jej córka, Zofia, która jest owocem związku z aktorem Jakubem Wonsem. W 2018 roku na świat przyszła jej druga córeczka, której tatą jest Łukasz Nowiński. Małżeństwo lada moment powita na świecie trzecie dziecko.

Hanna Konarowska pochwaliła się zdjęciem z budowy nowego domu

Ten rok upłynął dla Hani pod znakiem wielu zmian, choć długo o nich nie opowiadała. Przełom nastąpił we wrześniu, gdy za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że wyszła za mąż. Publikację opatrzyła serią zdjęć z ceremonii, na których można było zauważyć, że jest w trzeciej ciąży.

[…] Był:
Mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00
ciąża numer trzy przed ślubem: bach!
remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące
dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu,trzeciego już, mieszkania
weekend miodowy z dziećmi. […]

Dokładnie miesiąc od tego wydarzenia, zdradziła, jak zmieniło się jej życie. Przyznała, że w ostatnim czasie wraz z mężem wyremontowali mieszkanie, w którym jednak nie zagrzeją długo miejsca. W tym samym wpisie przyznała, że w kwietniu zaczęli budować dom.

[…] Mieszkanie gotowe. Pora na dom. Wystartowaliśmy w kwietniu. Skończymy…

Mimo początkowych wątpliwości wszystko wskazuje na to, że prace na budowie postępują do przodu. Dowodem na to jest zdjęcie, które aktorka wrzuciła na Instastory. Widać na nim, jak stoi na świeżo wylanym stropie oddzielającym najprawdopodobniej parter od piętra. Za nią widać dźwig oraz komin. Na kadrze nie udało się uchwycić całego budynku, jednak już patrząc na ten fragment, można przypuszczać, że para wkrótce zamieszka w ogromnej willi.

Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.


Hanna Konarowska

Hanna Konarowska

Hanna Konarowska - premiera spektaklu „Niepamięć”

Hanna Konarowska - premiera spektaklu „Niepamięć”

Hanna Konarowska - premiera spektaklu „Niepamięć”

Hanna Konarowska - premiera spektaklu „Niepamięć”

Komentarze

  • Teatroman pisze:

    Matka Joanna grała w teatrze z tego jest słynna.

  • Bajk4 pisze:

    Patrzymy na osiagniecia innych, sprawdzamy stan ich konta, komentujemy i oceniamy ich życie. Ale gdy nas komenuja, sprawdzają konta to bol i wrzody na posladkach.

  • Gość pisze:

    Ta Pani skończyła kurs aktorski w The Lee Strasberg Theatre & Film Institute w Santa Monica Blvd, West Hollywood, w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to szkoła wyższa. Na ten kurs zapisać się może każdy, kto zna język angielski.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×