Prawdziwa gratka! Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała przed świętami swój pachnący choinką dom! Pani prezydent zaprezentowała się również w kuchni przy garnkach!

Hanna Gronkiewicz Waltz dom

Hanna Gronkiewicz Waltz dom

Jak mieszka Hanna Gronkiewicz-Waltz?

Dla obecnej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz nadchodzące święta Bożego Narodzenia nie do końca będą radosnym czasem. Nad panią prezydent Warszawy w ostatnim czasie zawisły czarne chmury, zdaniem niektórych sygnalizujące, że Hanna Gronkiewicz-Waltz niebawem podda się do dymisji, oddając urząd, który formalnie ma pełnić jeszcze rok.

Przypomnijmy, że wszystkie smutki dostarczyła Komisja Weryfikacyjna, która uznała, że decyzja reprywatyzacyjna dotycząca rodzinnej kamienicy Waltz, przy Nowakowskiego 16 w Warszawie została wydana z naruszeniem prawa. Ponadto Komisja zdecydowała, że beneficjenci zwrotu nieruchomości muszą oddać ponad 15 mln złotych, z czego prawie 5,5 mln zwrócić ma rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Według części członków Komisji Weryfikacyjnej to najwyższy czas, aby Gronkiewicz-Waltz zrezygnowała z prezydentury stolicy, bowiem takim gestem pani prezydent ma jeszcze szanse uratować resztki honoru.

Członkowie komisji oczekują zatem, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nagle posypie głowę popiołem, przeprosi byłych mieszkańców kamienicy, przyzna, że postąpiła niewłaściwie oraz postara się wynagrodzić im rzekomo wyrządzone krzywdy i doznane przykrości. Zatem sytuacja prezydent Warszawy raczej nie daje jej powodów do świętowania, tym bardziej, że jej partia PO pozostawiła ją samej sobie.

Gronkiewicz-Waltz twierdzi, że jest niewinna, o czym mają przekonać jej słowa, że nie miała żadnej wiedzy na temat nieprawidłowości w sprawie kamienicy Nowakowskiego 16, poza doniesieniami medialnymi. Jej słowa są podtrzymaniem dotychczasowej postawy, sprowadzającej się ostatnio do ignorowania wszystkiego, co wychodzi z rąk Komisji.

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała dom i choinkę

Pani prezydent będzie walczyć do końca. Nawet wtedy, gdyby miała odbywać konferencje w kajdankach. Jednak zanim do tego dojdzie Hanna Gronkiewicz-Waltz postanowiła na czas Świat Bożego Narodzenia o sprawie zapomnieć i oddać się świątecznemu nastrojowi. P

rezydent Warszawy wpuściła wiec do swojego domu kamery i zaprezentowała się w domowych przedświątecznych pieleszach. Na zdjęciach widzimy piękną choinkę, świąteczne ozdoby oraz prawdziwy rarytas!

Uśmiechnięta Hanna Gronkiewicz-Waltz sama pitrasi świąteczne potrawy! Mamy nadzieję, że to będą dla niej miłe święta.

Zobaczcie jak wygląda dom Hanny Gronkiewicz-Waltz przed świętami.

Polskie gwiazdy chwalą się choinkami! Co jedna to piękniejsza! Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek, Magda Mielcarz… [NOWE ZDJĘCIA]

Rozpalona Natalia Siwiec pokazała swoją królewską sypialnię! W zmysłowych pozach kusi z wielkiego łóżka!

Ukochany przez Polaków gwiazdor Eurowizji pokazał swój luksusowy apartament! Mieszka jak prawdziwy król!


Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała swoją choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×