Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor...

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018:...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”
Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!
Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów...

Dziś poniedziałek, 21.05.2018

Potworna wpadka gwiazdy na czerwonym dywanie! Chwila nieuwagi i cały świat zobaczył, że nie zawracała sobie głowy bielizną!

Halsey nie założyła bielizny na galę


Halsey bez bielizny na gali AMFAR

Halsey może mówić o pechu z prawdziwego zdarzenia. Gwiazda znana z hitów Now or Never i fantastycznego duetu Closer zaliczyła wpadkę jakiej od dawna nie widziano ani w Polsce, ani w Hollywood. Wokalistka na galę AMFAR wybrała dla siebie dość ryzykowną suknię, która ciasno przylegała do ciała i miała boczne rozcięcie niemal do samego biodra. I może udałoby się jej uniknąć skandalu, gdyby nie gapiostwo jej ochroniarza.

Wielka wpadka! Książę William i księżna Kate mieli dostać SUPER prezent, a tu klops! Ktoś tego nie przemyślał!

Gdy artystka wchodziła na czerwony dywan, zaaferowany fleszami i tłokiem ochroniarz przypadkiem nadepnął na tren jej kreacji, a cały świat zobaczył to, co podejrzewano od momentu, w którym Halsey pokazała się w swojej sukience – nie zawracała sobie głowy bielizną. Przez niefortunny zbieg okoliczności wokalistka błysnęła przed światem swoimi wdziękami i prawdopodobnie nawet tego nie zauważyła, bo nie próbowała w żaden sposób ratować sytuacji.

To przypomina nam trochę wpadkę pijanej Britney Spears wychodzącej z samochodu…

Na Złotych Globach czarne kreacje, a na Grammy? Już wiemy co założą gwiazdy w ramach akcji #TimesUp!

Ups… Wpadka na liście uczestników „Tańca z gwiazdami 8”!

Wstydliwy sekret Meghan Markle wyszedł na jaw! Jej suknia z pierwszego ślubu to idealna KOPIA sukni księżnej Kate! Niezła wpadka!

Czy wyłapujesz wpadki celebrytów w internecie?Komentarzy: 6


Monika | 11 lutego 2018, 01:30

Autor tego artykułu to idiota. Najpierw sprawdź i przetłumacz amerykańską prasę a nie bez mózgu przepisujesz te głupoty. Miała na sobie bieliznę – tj majtki. Specjalne do tej sukienki. Wejdź w Google i sprawdź amebo umysłowa. Myślenie nie boli. Serio


Gość | 10 lutego 2018, 17:30

Koszmar!!!!Babka ma pipkę!A może penisa? Hmmmmm….


GośćEwa | 10 lutego 2018, 16:38

No i co tak wielkiego się stało co jej było widać!!!!!! gdyby miała coś innego niż wszystkie kobiety to by to było coś !!!! a tak to nic takiego o co warto robić raban!!!!! a tak w ogóle to piękna kobieta!!!!!


Gość | 9 lutego 2018, 22:17

Co za bzdury…Zacytując tweeta Halsey „you can’t slap a censor bar over black fabric and make everyone think my pu**y is out.”


Gość | 9 lutego 2018, 22:15

Jeny, jak mnie to irytuje… Chce sobie posłuchać twórczości Halsey, a tu kolejny artykuł… Na dodatek przesiąknięty fałszem :’)


Gość | 9 lutego 2018, 16:21

Po co piszecie zbdury i nieprawdę?

„I had on an entire pair of high cut black underwear under the dress,” Halsey tweeted. „You can’t slap a censor bar over black fabric and make everyone think my pu**y is out.”

??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ #jastrzabplotkiitylkoplotki


Dodaj komentarz
×