Małgorzata Rozenek wyprawiła imprezę halloweenową. Pojawiła się plejada gwiazd w świetnych kostiumach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali imprezę na Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali imprezę na Halloween 2019Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali imprezę na Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali huczna imprezę halloweenową w swoim domu. Pojawili się ich przyjaciele, którzy zaskoczyli ciekawymi kostiumami. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek jako Czarownica, a Radosław Majdan w przebraniu Jokera przywitali gości na swojej imprezie halloweenowej. Pojawiły się znane osoby, które przyjaźnią się z parą.

Zobacz: Małgorzata Rozenek jako Angelina Jolie, a Radek Majdan… to dopiero duet! Podobieństwo do oryginałów jest ogromne!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan urządzili imprezę. Kto się pojawił?

Właśnie mija długi halloweenowy weekend. Przez ostatnich kilka dni podziwiamy nie tylko kreatywność światowych sław, ale i imprezujące w interesujących strojach polskie gwiazdy.

Wiele z nich prezentowała w sieci starannie zrobione makijaże i przemyślane stroje. Kilkoro z nich pojawiło się na imprezie u Majdanów.

Radek Majdan za pośrednictwem Instagrama pochwalił się zdjęciami i napisał:

To była impreza roku. Dziękujemy z @m_rozenek wszystkim gościom za stworzenie tak fantastycznego klimatu i za wyobraźnię oraz kreatywność w wyborze przebrań. Halloween 2019 – napisał.

Na fotografiach widzimy gości, którzy w swoich kostiumach najzwyczajniej w świecie dobrze się bawią, korzystając do nadarzającej się ku temu okazji.

Zobacz: Polska gwiazda przebrała się za Angeliną Jolie z „Czarownicy”. Wygląda tak genialnie, że aż zaniemówiliśmy z wrażenia! Sztos!

W obszernej fotorelacji widzimy, jak razem z przebranymi gospodarzami, świętowali ich inni przyjaciele.  Pojawił się między innymi Antek Królikowski z dziewczyną, którzy zaprezentowali się przebrani za postaci z popularnego serialu.

Omena Mensah jako wiedźma, Leszek Stanek w stroju upiornego klauna czy ubrany w białe futro Łukasz Jemioł.

W domu Majdanów nie zabrakło oczywiście halloweenowych ozdób, które podkręcały atmosferę. Znalazło się także małe co nieco do przekąszenia i wypicia. Przednia zabawa.

Potwierdzają to entuzjastyczne komentarze gości, którzy zgodnym chórem mówią:

Było super!

Zobacz: Kasia Nosowska wrzuciła zdjęcie z okazji Halloween. Ma blond włosy, a jej strój… Nie no, po prostu musicie to zobaczyć. Pozamiatała internety [WIDEO]


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan impreza na Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan impreza na Halloween 2019

RM2

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan impreza na Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan impreza na Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan impreza na Halloween 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×