Siostra Lewandowskiego nieźle zaszalała na imprezie Halloween. Makijaż i odważny kostium Mileny to hit! Pokazała sporo ciała

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Siostra Roberta Lewandowskiego postawiła na bardzo odważny kostium, w którym pojawiła się na imprezie zorganizowanej z okazji Halloween. Jak wyglądała Milena Lewandowska?

31 października w wielu krajach celebrowane jest Halloween. Niesamowite, groźnie i pomysłowe dekoracje domów, kostiumy i świetna okazja do zabawy sprawiły, że dzień ten przyjął się także w Polsce. Nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych Ameryki uwielbiają ten dzień. Polskie gwiazdy świętowały już w sobotę.

Na Instagramie pojawiła się również obszerna relacja z imprezy, na której pojawili się m.in. Marina, Saszan, Agnieszka Mrozińska i Aleksander Mroziński, Edyta Zając, Michał Mikołajczak i siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska z mężem. Jak wyglądała?

Milena Lewandowska na imprezie halloweenowej

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Chociaż przez lata była zawodniczką siatkarskiej drużyny AZS Politechnika Warszawska, postanowiła zakończyć karierę sportową i skupić się na życiu rodzinnym. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Para doczekała się synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej słynny brat, a w 2020 roku urodziła im się córeczka.

Lewadowska-Miros bywa gościem imprez, na których jej słynny brat odbiera kolejne nagrody. Z dumą wówczas pozuje u jego boku do zdjęć, sama wyglądając jak milion dolarów. Zawsze trafia ze stylizacją i jest niemałą konkurencją dla Ani Lewandowskiej.

Milena jest też aktywna użytkowniczką social-mediów i to właśnie tam pochwaliła się zdjęciami i wideo z imprezy zorganizowanej z okazji jutrzejszego Halloween.

Moja wyluzowana wersja  Dzięki @marina_official  #halloween2022 – napisała.

Lewandowska-Miros postawiła na odważny strój, który wyeksponował jej świetną figurę, a transparentna bluzka niewiele pozostawiła dla wyobraźni. Do tego wybrała czerwoną perukę i kapelusz.

Na imprezie świetnie się bawiła, co widać w materiałach, jakie udostępniła. Pod postami masa komentarzy.

  • Milena, ale ogień!!!
  • Mega!
  • Ale świetnie wyglądałaś!
  • Milena bomba! – piszą zachwyceni internauci.

Jak wam się podoba odważny kostium Mileny Lewandowskiej-Miros?


Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Milena Lewandowska - Halloween 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×