Heidi Klum pokazała więcej niż planowała! Na Halloween ubrała się bardzo odważnie

Heidi Klum pokazała wnętrzności na Halloween 2019

Heidi Klum pokazała wnętrzności na Halloween 2019

Heidi Klum jest niewątpliwą gwiazdą nie tylko wybiegów, ale tez przebrań na Halloween. Co roku świat czeka, co też nowego wymyśli. Zobaczcie, w tym sezonie przeszła sama siebie.

Heidi Klum na swoim Instagramie pokazała, jak powstaje jej przerażające przebranie na Halloween 2019. Metamorfoza trwała tak długo, że w jej trakcie modelka musiała się posilić. Warto jednak było się poświęcić, bo efekt zwala z nóg.

Zobacz: Ariana Grande przebrała się na Halloween i wysoko zawiesiła poprzeczkę innym gwiazdom. Heidi Klum ma poważną konkurencję

Heidi Klum – Halloween 2019. Jak wyglądała?

Modelka wybrała przerażająco realistyczny kostium, który pokazywał jakby człowieka wywróconego wnętrzem na zewnątrz. Bardzo prawdziwe zwoje mięśni, jelita, i inne organy, wszystko to znalazło się na przebraniu gwiazdy. Efekt końcowy jest piorunujący. Nikt nie odbierze Heidi tytułu królowej Halloween.

Jej przemianę, etap po etapie można zaobserwować na jej profilu na Instagramie. Widać też, do jakich poświęceń zdolna jest modelka, żeby miano najlepiej przebranej gwiazdy pozostało przy niej. Jest niesamowita. Sami zobaczcie.

Zobacz: Za chwilę Halloween! Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na wieczór. Oj, będzie się działo! [WIDEO]

View this post on Instagram

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Całą metamorfozę Heidi cierpliwie zniosła z szerokim uśmiechem na ustach. Nie ma się co dziwić, jako gwiazda światowych wybiegów, przyzwyczaiła się do ciężkich czasami warunków pracy. Nad efektem końcowym pracowała spora ekipa. No i jest WOW!

Zobacz: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują Halloween już od rana. Zdjęcie „Perfekcyjnej” bez makijażu przestraszyło internautów


Heidi Klum przebranie na Halloween 2019

Heidi Klum przebranie na Halloween 2019

Heidi Klum z wnętrznościami na wierzchu

Heidi Klum z wnętrznościami na wierzchu

Heidi Klum - Halloween 2019

Heidi Klum - Halloween 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×