Natalia Kukulska pokazała zdjęcia z imprezy na Halloween. Była Ola Kwaśniewska, ale to córka piosenkarki zrobiła furorę swoim przebraniem

Natalia Kukulska - impreza na Halloween 2019

Natalia Kukulska - impreza na Halloween 2019

Natalia Kukulska urządziła niesamowita imprezę na Halloween 2019. Nie dość, że goście byli świetnie przebrani, to jeszcze były straszne przekąski. Show jednak skradła córka piosenkarki. Zobaczcie.

Natalia Kukulska, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Jest znana i lubiana przez fanów, a także ma stałe grono wiernych przyjaciół. To z nimi postanowiła zrobić imprezę na Halloween 2019, przebrać się, zjeść coś smacznego i delektować się świetnym towarzystwem. Jednak to jej córka tym razem skradła show. Przebrani Ani było straszne!

Zobacz: Natalia Kukulska planuje drugi ślub. Co na to Michał Dąbrówka?

Kto się pojawił na imprezie u Natalii Kukulskiej?

Na imprezie Halloween 2019 u Natalii Kukulskiej bawili się między innymi Ola Kwaśniewska,Viola Śpiechowicz i Małgorzata Potocka. Wszyscy w fantastycznych kostiumach i jeszcze lepszych humorach.

Pani domu wraz z mężem w przebraniach wampirów, goście w nie mniej strasznych odsłonach. Najlepiej jednak wyglądała Ania, córka Kukulskiej. Przerażającymi szczegółami jej wyglądu mama pochwaliła się na Instagramie. Dziewczynka zadbała o nawet najmniejszy detal.

Na stole także nie zabrakło obrzydliwie wyglądających, jak na Halloween przystało, ale niewątpliwie pysznych przekąsek.

Było strasznie fajnie! i nikt nam tego nie zabierze – napisała entuzjastycznie Natalia Kukulska pod serią zdjęć na swoim profilu.

Zobacz: Impreza u Majdanów. Takiego Halloween polskich gwiazd jeszcze nie było

Zdjęcia z imprezy wywołały poruszenie wśród obserwujących Natalię Kukulska na Instagramie. Pojawiły się liczne komentarze.

  • Wow, ale fajnie wyszło!!!!
  • Boskie klimaty!
  • Wspaniale! Zabawa!
  • Super stroje.
  • Tylko pozazdrościć takiego towarzystwa, takiej zabawy i takiego poczucia humoru i dystansu do siebie – piszą internauci.

Zobacz: Kasia Nosowska wrzuciła zdjęcie z okazji Halloween. Ma blond włosy, a jej strój… Nie no, po prostu musicie to zobaczyć. Pozamiatała internety [WIDEO]


NK 1NK2
Natalia Kukulska, Viola Śpiechowicz, Izabela Skorupka - Halloween 2019

Natalia Kukulska, Viola Śpiechowicz, Izabela Skorupka - Halloween 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×