Halle Berry pokazała się w odjazdowej fryzurze. Kolor widoczny z daleka. Ładnemu we wszystkim ładnie?

Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry postawiła na nową, szaloną fryzurę. Takiego koloru jeszcze nigdy nie miała. Jak internauci komentują tę metamorfozę?

Halle Berry jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Lata mijają, a ona nadal zachwyca formą i urodą, udowadniając, że czas się dla niej zatrzymał. Wciąż może się poszczycić doskonałą sylwetką. Nie tylko wyciska siódme poty na siłowni, ale także bardzo dba o dietę.

Aktorka w eseju dla Women’s Health zdradziła, że gdy miała 22 lata, przeszła na dietę ketonową. Chociaż w przeszłości była uzależniona od cukru, zupełnie z niego zrezygnowała:

Jednak po mojej diagnozie było to jak przełączenie włącznika. Moje zdrowie było zagrożone, więc przeszłam na zimnego indyka zamiast pełnych cukru batoników. Za okno zostały wyrzucone cukierki, desery, a nawet super słodkie owoce.

Odrzuciła też węglowodany, w tym ryż, makaron, a nawet chleb (więcej o jej diecie przeczytacie tutaj). Berry nie tylko dba o swoją sylwetkę, ale przede wszystkim skupia się na pracy. Jest niezwykle utalentowaną aktorką, którą doceniła Amerykańska Akademia Filmowa. Dostała m.in. Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Czekając na wyrok.

Gwiazda od lat łączy karierę z wychowywaniem dwojga dzieci – córki Nahli Ariel oraz syna Maceo Roberta. Jest także bardzo aktywna w social mediach i to tam chwali się nie tylko rodziną, ale także projektami, w których bierze udział i metamorfozami. Właśnie zaskoczyła fryzurą. Jak wygląda?

Halle Berry w nowej, zaskakującej fryzurze

Halle Berry przez lata kariery często zmieniała fryzurę, chociaż chyba najbardziej fani pamiętają tę krótką z czasów, gdy wynurzyła się z morskich fal w filmie o Jamesie Bondzie. Miała włosy długie, takie za ucho, a także kilka kolorów na głowie. Niedawno pojawiała się blondzie i asymetrycznym cięciu. W końcu jednak postawiła na zmiany i zaskoczyła fioletowymi lokami.

Wiem, że wyglądam, jakbym nic nie robiła, ale moje włosy są raczej zajęte – zażartowała.

Pod zdjęciami nie brakuje komentarzy. Internauci zgodnie komentują, że Halle jest taka piękna, że w każdej fryzurze jest jej do twarzy. Jak wam się podoba ta zmiana?


Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry - nowa fryzura

Halle Berry - People's Choice Awards 2021

Halle Berry - People's Choice Awards 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    Źle wygląda w nowej fryzurze, nogi też jakieś krzywe.

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak na swoje lata idealnie a na pewno księciunio się znajdzie wystarczy dobrze patrzeć jak zwykle wypadek info 2m przed wypadkiem po co jechac jak moźna zrobic 5 kolejnych na objazdach grunt źe są dawcy ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×