Szukaj

Halle Berry po 18 latach odtworzyła kultowe zdjęcie z Bonda. Różnica? Tu nie ma co pisać, to trzeba zobaczyć

Halle Berry - kultowe ujęcie z Bonda

Halle Berry - kultowe ujęcie z Bonda

Halle Berry odtworzyła na Instagramie słynną scenę z Bonda, którą zagrała 18 lat temu. Jak dzisiaj gwiazda wygląda w kultowym już pomarańczowym bikini.

Halle Berry uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jest też niezwykle utalentowaną i doceniona aktorką – wystarczy przypomnieć, że ma na swoim koncie Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Czekając na wyrok. Gwiazda od lat wzbudza zachwyt urodą. Niedawno po raz kolejny udowodniła, że czas się dla niej zatrzymał. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które od razu kojarzy się ze słynną sceną na plaży z Bonda sprzed 18 lat – Śmierć nadejdzie jutro.

Halle Berry w pomarańczowym bikini

W 2002 roku Halle Berry zagrała u boku Pierce’a Brosnana w 20. filmie z cyklu o przygodach Agenta 007 Jamesa Bonda pt. Śmierć nadejdzie jutro. Rola niebezpiecznej kobiety była dla niej sporym wyzwaniem, bo miała jednocześnie bardzo ważną misję społeczną, bowiem po raz pierwszy u boku popularnego agenta 007 pojawiła się czarnoskóra piękność.

Scena, w której jej bohaterka, Giacinta „Jinx” Johnson, wynurza się z wody w pomarańczowym bikini z białym pasem z pokrowcem na nóż, przeszła już do historii popkultury. Zwłaszcza że nawiązywała do pierwszej części serii przygód agenta 007, w której zapoczątkowano motyw wynurzania się dziewczyn z morza. Wtedy w piękną partnerkę szpiega wcieliła się Ursula Andress. Miała na sobie wówczas biały dwuczęściowy kostium kąpielowy, którego krój i detal w postaci wspomnianego już wcześniej pasa, stał się wręcz kultowy. Jakie miał rewolucyjne znaczenie w tamtych czasach, świadczy fakt, że bikini pierwszej dziewczyny Jamesa Bonda zostało sprzedane na aukcji za 35 tysięcy funtów.

Na Instagramie Halle Berry pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda wygląda niemal identycznie, jak przed osiemnastu laty. Ubrana w pomarańczowe bikini przechadza się po plaży. Czym się różnią fotografie? Tylko detalami. Dzisiaj w długich włosach i kapeluszu, wtedy w krótkiej fryzurze.

Czas niewątpliwie się dla niej zatrzymał. Halle Berry wygląda spektakularnie. Czy ktoś domyśliłby się, że ma 53 lata?

View this post on Instagram

Never been a shady beach. 😂

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on


117242818_223854035561946_820294471086092338_nHalle Berry w Bondzie

Halle Berry w Bondzie

Halle Berry – Złote Globy 2019, kreacja: Zuhair Murad

Halle Berry – Złote Globy 2019, kreacja: Zuhair Murad

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×