Szukaj

Halle Berry radykalnie zmieniła dietę i od razu zauważyła efekty. Wystarczyło, że wyeliminowała jeden składnik

Halle Berry dieta

Halle Berry dieta

Halle Berry skończyła 54 lata, a nadal wygląda tak, że jej młodsze koleżanki mogą zzielenieć z zazdrości. Co robi, żeby utrzymać formę? Oto jej sekrety.

Halle Berry uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jest też niezwykle utalentowaną i docenioną aktorką – wystarczy przypomnieć, że ma na swoim koncie Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Czekając na wyrok. Gwiazda od lat wzbudza zachwyt urodą. Od początku kariery udowadnia, że czas się dla niej zatrzymał. Jak ona to robi? Jaki jest jej sekret? Sprawdziliśmy.

Dieta Halle Berry. Jak dba o formę?

54-letnia Halle Berry jest jedną z najlepiej zbudowanych aktorek w Hollywood. Jej zaangażowanie w sprawność fizyczną nie ogranicza się tylko do ćwiczeń, ponieważ przestrzega również ścisłej diety, aby zachować zdrowie wewnątrz i na zewnątrz. W rzeczywistości są nawet potrawy, których aktorka unika od lat.

U Halle Berry zdiagnozowano cukrzycę, gdy miała 22 lata, w wyniku czego przeszła na dietę ketonową. Aktorka przyznała w eseju, który napisała dla magazynu Women’s Health, że kiedyś była „całkowicie uzależniona od cukru”. Na śniadanie jadła słodkie płatki, a przez resztę dnia podjadała batoniki lub twarde cukierki, które uwielbiała rozgryzać.

Jednak po mojej diagnozie było to jak przełączenie włącznika. Moje zdrowie było zagrożone, więc przeszłam na zimnego indyka zamiast pełnych cukru batoników. Za okno zostały wyrzucone cukierki, desery, a nawet super słodkie owoce.

Półnaga Halle Berry

Halle Berry w 2020 roku

Na początku było jej ciężko wyeliminować słodycze, ale po kilku tygodniach wahań nastroju i bólów głowy smaki Berry ostatecznie się zmieniły. Jeśli ma ochotę na coś słodkiego, to je jeżyny i maliny. Dalej odrzucone były węglowodany, w tym ryż, makaron, a nawet chleb.

Wiem, że niektórzy z was się zastanawiają, jak moglibyście kiedykolwiek odrzucić chleb? Ale tak jak w przypadku cukru, kiedy dajesz swojemu ciału wystarczająco dużo czasu bez niego, twoja paleta zmienia się i on traci swój urok.

Ostatnim wyborem Berry było wino kupowane w marketach. Gwiazda zaczęła sięgać po wino o niskiej zawartości cukru, które idealnie pasuje do jej stylu życia keto. W innym eseju napisanym dla Women’s Health aktorka przypisała diecie ketonowej pomoc w leczeniu cukrzycy.

Zamiast tłuczonych ziemniaków, lubi jeść kalafior z dużą ilością masła i soli. Na śniadanie czasem pozwala sobie na jajecznicę z papryką i cebulą, a następnie przykrywa to serem.

Oczywiście sałatki są kluczem do jej posiłków, zwłaszcza w porze lunchu. Opisała swoją dietę jako „dietę wysokotłuszczową, o umiarkowanej zawartości białka i bardzo niskiej zawartości węglowodanów”, co sprawia, że ​​czuje się niesamowicie i tak też wygląda.


Halle Berry w bikini

Halle Berry w bikini

Halle Berry w bikini

Halle Berry w bikini

Halle Barry w prześwitującej sukience

Halle Barry w prześwitującej sukience

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×