Halina Mlynkova odleciała na kanapie i zaczęła porównywać się do Victorii Beckham! Internauci: „Trochę jej do ciebie brakuje”

Halina Mlynkova, Victoria Beckham

Halina Mlynkova, Victoria Beckham

Halina Mlynkowa pokazała się w iście hollywoodzkiej kreacji. Porównała się do Victorii Beckham. Spójrzcie tylko na to wideo. 

Halina Mlynkowa pochodzi z polskiej rodziny z Zaolzia. Ponad dewie dekady temu zaczęła występy z zespołem Brathanki. W kolejnych latach kontynuowała działalność solową. Do tej pory ukazały się jej cztery albumy studyjne.

Artystka ma dwóch synów – 18-letniego Piotra i półtorarocznego Leona. Młodszy chłopiec przyszedł na świat, gdy jego mama miała 44 lata. Ostatnio reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Haliną na temat dojrzałego macierzyństwa.

Nie jest łatwo. Minęło półtora roku i naprawdę jestem zmęczona. Gdybym była tylko w domu, to byłby luz. Jakoś bym się wysypiała, ale ja rzeczywiście ciężko pracuję, a po ciężkiej pracy dostaje w ręce tego mojego cudownego malucha, którego kocham nad życie. Jest wspaniały i ten czas spędzony z nim ogromnie mnie napełnia, bo on daje mi dużo radości, jest kochanym dzieckiem, nie jest męczący, co jest bardzo ważne, bo są różne dzieci. Mamy bardzo kolorowy dom, bo każde z naszych dzieci jest bukietem różnych emocji i prześmiesznych tekstów. To zmęczenie jest rekompensowane dużą radością spędzania z nimi czasu i uczenia się od nich nowej rzeczywistości, więc to jest fantastyczne – nie owijała w bawełnę wokalistka.

Bohaterka tekstu mimo upływu lat i dwóch ciąż na karku wciąż cieszy się świetną formą. Fani znają ją też za sprawą ciekawych kreacji. Kilka miesięcy temu, podczas Festiwalu w Opolu, wywołała sporo zamieszania. Pojawiła się tam w cudacznej, bordowej kamizelce, spod której wystawała biała koszula z falbankami, i w bordowej spódnicy, która sięgała jej do łydek. Look uzupełniały sandałki na obcasie.

Halina Mlynkova jak Victoria Beckham

45-latka wrzuciła dziś do sieci wideo, na którym pokazała się w czarnej, błyszczącej marynarce w iście hollywoodzkim stylu. Na filmie pokazała, jak robi szpagat. W opisie materiału porównała się do Victorii Beckham:

Być jak Victoria Beckham – napisała.

W tle materiału słychać utwór Wannabe Spice Girls, gdzie występowała Victoria.

Fani podeszli do looku idolki w entuzjastyczny sposób.

  • Woooaw jest kondycja i uroda jak Viktoria.

  • Victoria nie ma podjazdu.

  • Victorii to trochę do Ciebie brakuje. Piękna i młoda jesteś. Jak zawsze. Pozdrawiam serdecznie – to tylko niektóre ich wpisy.

Podzielacie ich entuzjazm? W galerii porównacie wygląd obu gwiazd.


Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×