Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała twarz młodszego synka. Całą serią zdjęć świętuje roczek Leo. Ale z niego słodziak!

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova świętuje 1. urodziny młodszego syna. Z tej okazji zrobiła fanom wielki prezent i pierwszy raz pokazała jego twarz. Leo to mały słodziak. 

Halina Mlynkova to wokalistka, która zasłynęła dzięki zespołowi Brathanki. Przez wiele lat śpiewała piosenki z pogranicza popu i folkloru. Formacji udało się odnieść spory sukces, ale po czasie gwiazda zdecydowała się na karierę solową. Szybko zaskarbiła sobie sympatię słuchaczy, a ci zaczęli jeszcze bardziej interesować się jej życiem prywatnym w momencie, gdy związała się z Łukaszem Nowickim. Małżonkowie doczekali się syna, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Jej drugim mężem został Leszek Wronka, ale ta miłość również po kilku latach się wypaliła.

Od jakiegoś czasu gwiazda jest związana z Marcinem Kindlą. Zakochani na początku nie chwalili się uczuciem, ale gdy wokalistka ogłosiła oficjalnie, że spodziewa się dziecka, nie kryli już tego, co ich łączy. Rok temu na świat przyszedł ich synek Leo.

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała twarz młodszego syna

Halina Mlynkova nie zdecydowała się jeszcze po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu, ale jak donosi serwis Pomponik razem z ukochanym mają wkrótce zalegalizować związek. Serwis zdradził, że ma to być bardzo prywatna ceremonia zarezerwowana jedynie dla ich najbliższych. Teraz jednak mają zupełnie inny powód do świętowania. Synek gwiazdorskiej pary, czyli Leo właśnie dzisiaj obchodzi pierwsze urodziny.

Z tej okazji artystka opublikowała w social mediach mnóstwo nowych zdjęć maluszka i po raz pierwszy ku uciesze fanów pokazała twarz chłopca. W końcu mogą oni zobaczyć, jak wygląda i do kogo jest podobny.

Leo 29.6.2021 Dziś mija roczek! Rok, który zmienił wszystko na lepsze! Kochamy Cię. Mama, Tata, Niko, Piter

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani rozpisywali się na temat podobieństwa Leo, ale zdania są podzielone. Jedni zdecydowanie widzą w nim sławną mamę, inni natomiast twierdzą, że to kopia znanego taty. A wy jak uważacie?


Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

290624378_837674833882222_4144853021214972976_n

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×