Halina Mlynkova pokazała synka. Leo skończył właśnie trzy miesiące i jest już dużym chłopcem

Halina Mlynkova pokazała synka

Halina Mlynkova pokazała synka

Halina Mlynkova kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Dopiero teraz pokazała, jak wygląda jej synek. Leo rośnie jak na drożdżach.

Halina Mlynkova jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Krótko po tym, jak została wokalistką zespołu Brathanki zyskała grono wiernych fanów, którzy od początku wróżyli jej wielką karierę. Będąc u szczytu popularności, zaczęła występować jako solistka.

Mlynkova jest bardzo skryta i rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Przez kilka miesięcy ukrywała, że jest w ciąży. Dopiero w Pytaniu na śniadanie zdobyła się na szczere wyznanie, w którym przyznała, że jej rodzina lada moment się powiększy.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – powiedziała Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova pokazała synka

Choć Halina długo ukrywała błogosławiony stan, gdy tylko podzieliła się z fanami swoim szczęściem, wróciła do pracy i była aktywna niemalże do samego porodu oraz coraz chętniej opowiadała o swoim związku. W rozmowie z Party zdradziła, że życie jest zbyt krótkie, by godzić się na kompromisy, a ona jest bardzo szczęśliwa z Piotrem Kindlą.

Życie bardzo szybko płynie i dlatego nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście?

Krótko po tym na świat przyszedł jej upragniony synek, Leo. To ona jako pierwsza przekazała radosną nowinę. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła kadr, na którym można było zobaczyć rączki oraz fragment twarzy noworodka.

Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika @saskamed przyszedł na świat LEO. Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema.

Mlynkova przez kolejne tygodnie publikowała na swoim profilu kadry z nowym członkiem rodziny, jednak niewiele na nich pokazywała. W końcu postanowiła zrobić wyjątek i zaspokoić ciekawość fanów. Leo skończył właśnie trzy miesiące, a to powód do świętowania. Z tej okazji na Instastory udostępniła kadr, na którym czule całuje synka. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Można zauważyć, że ma ciemne włoski, które z pewnością odziedziczył po obojgu rodziców.

Zdjęcie najmłodszego syna Haliny Mlynkovej znajdziecie w naszej galerii.


Halina Mlynkova pokazała synka

Halina Mlynkova pokazała synka

Halina Mlynkova z synkiem

Halina Mlynkova z synkiem

Halina Mlynkova z synkiem

Halina Mlynkova z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×