Halina Mlynkova pochwaliła się nowym zdjęciem synka. Leo rośnie jak na drożdżach. Jaki to już duży chłopak!

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova w zeszłym roku została mamą po raz drugi. Właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem Leo. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Zobaczcie, jaki jest uroczy. 

Halina Mlynkova w show-biznesie obecna jest od lat. Wokalistka sceniczną karierę rozpoczęła w momencie, gdy została wokalistką zespołu Brathanki. Formacja, która w swoich piosenkach łączyła pop z elementami folkloru, podbiła serca słuchaczy. Po kilku latach artystka zdecydowała się na solową karierę. Fani śledzą ją nie tylko ze względu na zawodowe sukcesy, ale interesuje ich także życie prywatne gwiazdy.

Przed laty była związana z aktorem, Łukaszem Nowickim. Małżonkowie byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, ale ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Doczekali się syna, który jest już nastolatkiem. Jej drugim mężem był Leszek Wronka, z którym również się rozstała. Obecnym partnerem artystki jest Marcin Kindla, a zakochani doczekali się już pierwszego dziecka.

Halina Młynkova pochwaliła się nowym zdjęciem syna

Halina Młynkova w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Artystka o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała, gdy była już na półmetku ciąży. Od tamtej pory chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami krągłości, a nawet pojawiła się na kilku koncertach, gdzie z dumą prezentowała spory brzuszek. Zaledwie kilka dni po porodzie piosenkarka opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie, na którym można było podziwiać maleńkiego Leo.

Chłopiec ma już kilka miesięcy, a jego mama nie posiada się z radości. Od czasu do czasu rozpieszcza ona swoich fanów kadrami, na których można zobaczyć maluszka. Takie też zdjęcie pojawiło się dzisiaj na jej profilu. Możemy podziwiać na nim Halinkę i Leo. Trzeba przyznać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach. Na zamieszczonej fotografii mama siedzi z nim na schodach i czule całuje w policzek.

Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!
Pięknego tygodnia, kochani!
Szukajcie drobnych uciech w codziennych zmaganiach i przemyśleniach.

W kolejnym kadrze pokazała, jak jej partner tuli do siebie chłopca. Internauci natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie poskąpili oni komplementów pod adresem mamy i syna. Uznali również, że ich wspólne zdjęcie to naprawdę słodki obrazek.


Halina Mlynkova z synem Leo

Halina Mlynkova z synem Leo

Halina Mlynkova i Marcin Kindla

Halina Mlynkova i Marcin Kindla

Halina Mlynkova z synkiem

Halina Mlynkova z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×