Halina Mlynkova opowiedziała o drugiej ciąży i nowym związku: „Nie warto godzić się na kompromisy”. Pierwszy raz zdradziła aż tyle

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova jest w ciąży, którą skomentowała w nowym wywiadzie. Zdradziła m.in., że nie planuje długiego urlopu, a także nawiązała do nowego związku. Sprawdźcie, co powiedziała.

Halina Mlynkova w 2015 roku po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za starszego od niej o 17 lat czeskiego producenta muzycznego – Leszka Wronkę. Zorganizowali huczne wesele, na którym bawiło się kilkaset osób. Piosenkarka dla ukochanego zmieniła swoje życie i przeprowadziła się do Pragi.

Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Gwiazda rozstała się z mężem i wróciła do Polski. Zamieszkała w Warszawie, gdzie towarzyszy jej Piotr, syn z pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim. Mlynkova jest też szczęśliwie zakochana. Jej nowym wybrankiem jest Marcin Kindla, producent muzyczny. Wkrótce zakochani będą mieli okazję sprawdzić się w nowej roli – zostaną rodzicami.

Halina Mlynkova, o tym, że jest w drugiej ciąży, poinformowała na łamach Pytania na śniadanieNie ukrywała swojej radości:

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – powiedziała Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova komentuje drugą ciążę. Jak długi urlop macierzyński planuje?

Przyszła mama na temat swojego stanu wypowiedziała się też w rozmowie z Party. Gwiazda lada dzień zostanie mamą. Powiedziała, że jest bardzo szczęśliwa. Uważa, że życie jest zbyt krótkie, by godzić się na kompromisy:

Życie bardzo szybko płynie i dlatego nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście?

Halina Mlynkova skomentowała również utwór, który nagrała po rozwodzie, Zanim stracisz. Piosenka przedstawia historię kobiety, która odchodzi ze związku, w którym jest przemoc. Gwiazda ujawniła, że chce być głosem pań nie planuje jednak opowiadać o wydarzeniach z przeszłości:

Ta piosenka była dla mnie taką grubą kreską, odcięciem od przeszłości. Chcę być głosem kobiet, ale nie zamierzam opowiadać o wydarzeniach z mojego prywatnego życia. Osobom, które nadal tkwią w toksycznych związkach, mogę tylko życzyć, by znalazły wokół siebie ludzi, którzy pomogą im przestać się bać. Bo lęk parażliżuje.

Piosenkarka nawiązała do swojego nowego związku. Powiedziała, że kolejny raz składa swoje życie. Wie jednak, że nie jest jedyna:

Składam na nowo swoje życie już po raz enty. Jednak kiedy rozglądam się dookoła, widzę wiele osób w podobnej sytuacji, które nie z własnej winy decydują się podążać nową drogą. Z tych historii płynie dla mnie wielka siła i nadzieja.

Przyszła mama wyznała, że nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Już w sierpniu chce wrócić na scenę. Nie zamierza się jednak rozstawać z maluszkiem:

Plany są takie, że wrócę do koncertów już w sierpniu. Ale maluszek jedzie z nami. Nie planujemy żadnej rozłąki.

Trzymamy kciuku za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na pierwsze zdjęcie dziecka.


16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Halina Mlynkova

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Halina Mlynkova

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Komentarze

  • GGośćość pisze:

    Pani Halinko jak dobrze,że od tego WRONY Pani odeszła,bardzo lubię Pana Nowickiego,ale z obecnym partnerem życzę miłości na całe życie i szczęśliwego rozwiązania,uwielbiam Panią i pozdrawiam..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×