Ciężarna Halina Mlynkova z dużym brzuszkiem na koncercie dla Krawczyka. Przebierała się dwa razy, dumnie eksponując krągłości

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova pojawiła się na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka. Gwiazda błyszczała na scenie w Opolu. Zaprezentowała się w dwóch pięknych kreacjach. Zobaczcie, jak wyglądała. 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, co jest niepowetowaną stratą dla fanów jego twórczości. Po jego śmierci w sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji, a także wspomnień związanych z artystą. 30 maja TVP zorganizowała koncert upamiętniający jego twórczość. W wydarzeniu Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk wzięło udział  mnóstwo gwiazd, które zaśpiewały na scenie jego największe przeboje. Ponad czterogodzinny koncert obył się w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu i był transmitowany przez nadawcę publicznego. Ten piękny hołd zgromadził przed telewizorami mnóstwo fanów muzyka. Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel, który przygotował wiele anegdot z życia artysty.

Na scenie zgromadziła się prawdziwa plejada gwiazd, wśród których warto wymienić między innymi Marylę Rodowicz, Natalię Kukulską, Rafała Brzozowskiego, Edytę Górniak, Sylwię Grzeszczak, Ryszarda Rynkowskiego, oraz wielu innych. Do Opola zawitała także także oczekująca na narodziny swojego drugiego dziecka Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova na koncercie Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk

Halina Mlynkova kilka tygodni temu zaskoczyła fanów wiadomością o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej starszy syn, którego ma z małżeństwa z Łukaszem Nowickim, skończył już 17 lat. Teraz gwiazda jest już na ostatniej prostej na porodówkę, a wszystkim pochwaliła się jakiś czas temu w programie Pytanie na śniadanie. Od tamtej pory z dumą prezentuje krągłości i razem ze swoim partnerem Marcinem Kindlą oczekuje na narodziny maluszka. Gwiazda, będąc w ciąży, nie ma jednak zamiaru zwalniać tempa i cały czas jest aktywna zawodowo. 30 maja pojawiła się na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka.

Przyszła mama na scenie zaprezentowała się w dwóch pięknych kreacjach, które podkreśliły jej brzuszek. Jedną z nich była długa granatowa suknia z głębokim dekoltem uszyta z cekinów. Idealnie uwydatniła wszystkie krągłości. W kolejnym wejściu na scenę mogliśmy zobaczyć wokalistkę w jasnej połyskującej stylizacji z bufiastymi rękawami, która równie pięknie opinała jej brzuszek.

Obydwie odsłony sprawiły, że przyszła mama błyszczała na scenie dosłownie i w przenośni. Gwiazda włożyła wysokie sandałki na szpilce, co doskonale dopełniło jej wieczorowego looku. Włosy gładko upięła do tyłu i nie zapomniała o okazałej biżuterii. Sporych rozmiarów kolczyki przykuwały uwagę.

Trzeba przyznać, że artystka w zaawansowanej ciąży wygląda znakomicie. Promieniała na scenie i widać, że miała energii za dwoje. Zdjęcia z koncertu i zza kulis zobaczycie w naszej galerii.


Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×