Halina Mlynkowa zaręczyła się. To niejedyna zmiana w jej życiu. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova w nowym wywiadzie wypowiedziała się na temat pierścionka, który błyszczy na jej palcu. Czy jest już po zaręczynach? Okazuje się, że nie jest to jedyna zmiana, jaka zaszła w jej życiu.

Halina Mlynkova ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Po raz ostatni na ślubnym kobiercu stanęła w 2015 roku. Wówczas wyszła za mąż za starszego o 17 lat czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Zorganizowali huczne wesele, na którym bawiło się kilkaset osób. Dla ukochanego piosenkarka przeniosła się do Pragi.

Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Gwiazda rozstała się z mężem i wróciła do Polski. Na jej drodze stanął Marcin Kindla, producent muzyczny, przy którym serce piosenkarki zabiło mocniej. Od końca lipca zakochani mogą sprawdzać się w nowej roli — rodziców. Powitali na świecie synka, dla którego wybrali piękne imię:

Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema.

Halina Mlynkova się zaręczyła? Piosenkarka komentuje plotki

Chociaż Halina Mlynkova kilka miesięcy temu została drugi raz mamą, już wróciła do pracy. W rozmowie z Super Expressem zdradziła, że jej syn jest bardzo grzecznym dzieckiem, dzięki czemu może godzić karierę i macierzyństwo:

Cieszę się, że mogę godzić pracę z opieką nad dzieckiem. Leo jest przeuroczy i przekochany. Daje nam pospać, bo bardzo długo śpi. Kiedy pracuję, zostaje pod opieką mojej mamy.

Od niedawna na palcu gwiazdy błyszczy pierścionek. Czyżby Halina Mlynkova i Marcin Kindla się zaręczyli? Gwiazda zapytana o to wprost, udzieliła odpowiedzi, która z pewnością nie uciszy plotek:

Owińmy to mgłą tajemnicy.

Wiadomo jednak, że nie jest to jedyna zmiana w jej życiu. Piosenkarka błyskawicznie wraca do formy sprzed ciąży. Ujawniła, że pozytywny wpływ na jej figurę ma fakt, że karmi dziecko piersią:

Wyglądam tak, bo cały czas karmię syna. Świadkami są moi znajomi, którzy widzą jak dużo zjadłam, a kilogramy same lecą w dół. Posiadanie dziecka, to same plusy nic tylko dzieci rodzić.

Nowe zdjęcia Haliny znajdziecie w galerii.


Halina Mlynkova pochwaliła się pierścionkiem

Halina Mlynkova pochwaliła się pierścionkiem

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym?

Halina Mlynkova pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×