Czarne chmury nad małżeństwem Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki: „Została zamknięta w złotej klatce”

Halina Mlynkova, Leszek Wronka

Halina Mlynkova, Leszek Wronka

Kryzys w związku Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki

Halina Mlynkova to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby jej występów z zespołem Brathanki. Potem wokalistka zdecydowała się na karierę solową.

Prywatnie Mlynkova związana jest z Leszkiem Wronką. Para wzięła ślub w Walentynki 2015 roku. Uroczystość odbyła się w czeskiej Pradze. Przypomnijmy, że dla Haliny to drugie małżeństwo. Poprzednio przez 9 lat była żoną prezentera TVP 2, Łukasza Nowickiego. Owocem ich związku jest dwunastoletni dziś syn Piotr. Okazuje się, że życie artystki wcale nie jest usłane różami. Wszystko przez ostatnie kłopoty jej męża. Przypomnijmy, że współpracę z nim zerwała nie tak dawno Ewa Farna.

Między Haliną i Leszkiem nie jest już tak sielsko jak kiedyś. Gdy Wronka stracił intratną pracę u boku Ewy Farnej, Halina zaczęła się martwić, co teraz z nimi będzie. Sama już nie zarabia kokosów. Obawia się, że mogą mieć problemy finansowe. Muzyka jej męża przestała się sprzedawać. A ona marzy o takim sukcesie, jaki odniosła z Brathankami. Halina czuje, że została zamknięta w złotej klatce. Jest teraz odcięta od znajomych w Polsce i tańczy, jak jej mąż zagra. Nie prowadzi już The Voice of Poland czy wielkich imprez ani nie gra już w teatrze. Mało kto też zamawia jej koncerty. Nie chce już pracować z Leszkiem, ale jest w takiej niezręcznej sytuacji, że nie wie, jak mu to powiedzieć. Obawia się, że odbierze to osobiście – mówi informator gazety Fakt Gwiazdy

Miejmy nadzieję, że te czarne chmury są przejściowe i uda się parze wyjść z kryzysu.

Zobacz: Małżeństwo Maryli Rodowicz przechodzi kryzys. To dlatego gwiazda tak schudła?

Halina Mlynkova wybrała karierę zamiast męża

Halina Mlynkova i Leszek Wronka mają kryzys

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Kryzys w związku Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki


Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka na gali

Halina Mlynkova i Leszek Wronka na gali "Twojego Stylu" 2015

Halina Mlynkowa, Leszek Wronka

Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×