Zjawiskowo piękna Halina Mlynkova eksponuje ciążowe krągłości. Poród zbliża się wielkimi krokami

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova podzieliła się z fanami kolejną domową sesją zdjęciową. Na pierwszym planie zdecydowanie znajduje się brzuszek wokalistki. Już może odliczać dni do porodu. Zobaczcie, jak ślicznie wygląda.

Halina Mlynkova spodziewa się swojego drugiego dziecka. Gwiazda po dwóch nieudanych małżeństwach znalazła miłość u boku nowego partnera. Wokalistka od jakiegoś czasu spotyka się z producentem muzycznym Marcinem Kindlą. Kilka tygodni temu piosenkarka podczas wizyty w programie Pytanie na śniadanie pochwaliła się, że znowu zostanie mamą. Zaskoczyła wyznaniem podczas emisji na żywo.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – powiedziała w śniadaniówce.

Od tamtej pory gwiazda już nie ukrywa swoich krągłości i dumnie eksponuje brzuszek. Ostatnio pojawiła się na koncercie zorganizowanym przez TVP, który był poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi. Tam wystąpiła aż w dwóch pięknych kreacjach, a jej krągłości zdecydowanie były na pierwszym planie.

Halina Mlynkova eksponuje ciążowy brzuszek

Wokalistka, która swoją sceniczną karierę zaczynała w zespole Brathanki wychowuje już starszego syna Piotra ze związku z aktorem Łukaszem Nowickim. Para była jednym z najpiękniejszych małżeństw show-biznesie, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Później artystka wyszła za mąż za Leszka Wronę, jednak na początku roku wiadomo było, że ich związek chyli się ku końcowi. Teraz Halina cieszy się nową relacją i układa swoje życie od nowa.

Niedługo Halinę czekają spore zmiany. Na świecie pojawi się noworodek. Jej starszy syn ma już 17 lat i na pewno w domu gwiazdy nastąpi spora rewolucja. Tymczasem dumna mama czeka na poród i uwiecznia swój odmienny stan na kolejnych kadrach. Dzisiaj opublikowała kolejne zdjęcia i zachęciła do odwiedzenia swojej strony, gdzie wyprzedaje ubrania. Gwiazda ma na sobie obcisłą czarną sukienkę, która podkreśla jej brzuszek. Zarzuciła też na siebie luźny szary kardigan. Widać też piękny makijaż i nienagannie ułożone włosy. Prezentuje się zjawiskowo.

Szukacie czegoś wyjątkowego na specjalne okazje? Chcesz dać „drugie życie” moim rzeczom? Odwiedź www.halinamlynkova.pl/sklep i sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie w atrakcyjnych cenach. Ja sama korzystam z outletów internetowych bo zawsze znajdę coś wyjątkowego! NAPRAWDĘ WARTO!

Fani jednak najbardziej skupili się na brzuszku przyszłej mamy i tym, jak świetnie wygląda w ciąży.

  • Ślicznie wyglądasz.
  • Wyglądasz pięknie.
  • Przepiękna.
  • Halinka mega. Śliczny radosny uśmiech.

Trzeba przyznać, ze gwiazda w oczekiwaniu na kolejne dziecko wygląda zjawiskowo.


Halina Mlynkova w ciąży

Halina Mlynkova w ciąży

Halina Mlynkova w ciąży

Halina Mlynkova w ciąży

Halina Mlynkova w ciążowej sesji

Halina Mlynkova w ciążowej sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×