Hakerzy zajęli konto Sary Boruc na Instagramie. Blogerka ostrzega teraz innych

Sara Boruc została ofiarą oszustwa internetowego

Sara Boruc została ofiarą oszustwa internetowego

Sara Boruc padła ofiarą hakerów

Oszustwa internetowe to coraz częstsze zjawisko. Trzeba być szczególnie wyczulonym nie tylko na to, co się publikuje w sieci ale również na dane, które z niej czerpiemy. Najbardziej opłacalne dla oszustów są osoby znane, ponieważ hakując ich konto jednocześnie mają wpływ na bardzo dużą liczbę innych użytkowników. Z podobnymi sytuacjami niedawno musieli zmierzyć się: Natalia Siwiec czy Agnieszka Chylińska.

Zobacz: Natalia Siwiec oszukana w sieci. Kto chce zarobić na jej nazwisku?

Tym razem ofiarą hakerów stała się Sara Boruc. Przestępcy włamali się na jej konto i wielokrotnie publikowali filmy, które miały zachęcać innych użytkowników do pobierania aplikacji, która otwierała im możliwości na hakowanie kont kolejnych osób.

Na szczęście Sarze udało się odzyskać konto:

Kochani!! Wrócilam !! Ktos ukradl mi dostęp do konta , zmienił hasła i maile wykorzystując moja strone do promocji swojego oszukańczego biznesu.. Instagram był wyjątkowo powolny w odpowiedziach na moje zażalenia i dopiero po 3 dniach raczyli oddać mi dostęp do mojego konta.. Zabezpieczające swoje konta , maile itd bo dostałam informacje, ze rozpowszechniony jest wirus który pomaga hakerom w kradzieżach danych osobistych itd.

Nie należy lekceważyć tej sprawy.

Sara Boruc na meczu Polska - Islandia

Sara Boruc padła ofiarą hakerów

Sara i Artur Borucowie na romantycznej randce w restauracji

Sara Boruc padła ofiarą oszustów


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×