Szukaj

Hailey Bieber przyznała się do wrodzonej wady dłoni. Pokazała defekt, by przerwać atak internautów

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Żona Justina Biebera znalazła się w pierwszej dziesiątce gwiazd Hollywood i teraz trudno będzie jej cokolwiek ukryć. Dlatego Hailey Bieber zdecydowała się na odważne wyznanie. Zrobiła to po tym, jak wylała się na nią fala hejtu...

Hailey Bieber kilka miesięcy temu została żoną Justina Biebera. Oczy całego świata skierowane są właśnie na nich. Utalentowany artysta i przepiękna modelka to przecież para idealna na pierwsze strony gazet! Pięknie razem wyglądają i dodają sobie skrzydeł choćby do oficjalnych wystąpień. Przypominamy, że Justin, który do tej pory unikał ścianek, na premierze serialu Seasons nie mógł z niej zejść!

Zobacz tutaj: Justin Bieber z żoną odstawili namiętne show na ściance! Zachowywali się, jakby nikt na nich nie patrzył

Hailey Bieber: wada dłoni

Po wspomnianej premierze na modelkę wylało się wiadro hejtu. I nie zgadniecie o co poszło! Chodzi o jej mały palec u lewej dłoni. Internauci od razu zauważyli, że układa się nienaturalnie, dziwnie, jest wygięty…

Okazuje się, że gwiazda zdaje sobie z tego sprawę. Ba, cierpi na tę przypadłość od urodzenia! O wszystkim powiedziała w swojej relacji na Instagramie:

OK, przejdźmy do tej rozmowy o małym palcu… Ponieważ sama naśmiewam się z tego zawsze, więc równie dobrze mogę powiedzieć innym, dlaczego są tak krzywe i przerażające – powiedziała i dodała, że to wrodzona wada.

A czy Wy zauważyliście, że jej dłoń powinna być powodem do dyskusji? Żona Justina jest piękna i robi karierę w modelingu mimo „mankamentów”, które jak widać dla niej są raczej powodem do śmiechu.

Czytaj: Hailey Bieber nie była przekonana do ślubu z Justinem. Dopiero teraz opowiedziała o swoich obawach

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

To kolejna lekcja dla gwiazd, które mają nadzieję, że uda im się cokolwiek ukryć przed swoimi fanami. Takie cuda się nie zdarzają! Najwytrwalsi i najczujniejsi fani zauważą nawet najdrobniejszy szczegół!


Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Hailey Bieber ma wadę dłoni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×