Szukaj

Hailey Bieber wyprawiła wieczór panieński! Bawiła się w sukni ślubnej. Wśród gości same gwiazdy

Hailey Bieber świętowała wieczór panieński. Zdjęcia z wydarzenia błyskawicznie obiegły sieć. Zobacz, jak zaprezentowała się partnerka Justina Biebera.
Hailey Bieber na wieczorze panieńskim

Hailey Bieber na wieczorze panieńskim

Hailey Bieber od ponad roku jest żoną Justina Biebera. Para wzięła ślub cywilny, deklarując, że uroczystość kościelna jeszcze przed nimi. W ostatnim czasie media obiegła informacja, że para już wkrótce powie sobie sakramentalne tak. Chociaż sami zainteresowani milczą, pewne jest, że ostatnio Hailey świętowała swój wieczór panieński.

Zobacz: Justin Bieber spowiada się ze swojej przeszłości. „Zacząłem brać ciężkie narkotyki i nadużywałem swoich związków”

Hailey Bieber w sukni ślubnej na wieczorze panieńskim

Wieczór panieński Hailey odbył się w środowy wieczór. Właśnie wtedy przyszła panna młoda, w otoczeniu przyjaciółek, wybrała się do klubu w West Hollywood. Hailey miała na sobie suknię ślubną i welon – nikt więc nie miał wątpliwości, że to ona była gwiazdą wieczoru.

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin powiększyli rodzinę! Tak wygląda urocza Tuna

Gwiazda z przyjaciółkami bawiły się wyśmienicie. Nie tylko tańczyły na tarasie klubu, ale także śmiały się i żartowały. Chociaż Hailey udostępniła tylko jedną fotkę, na której nie było widać jej twarzy, znacznie bardziej wylewnie były jej koleżanki. To one zalały media społecznościowe zdjęciami z wieczoru panieńskiego Hailey Bieber.

Hailey Bieber - zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Hailey Bieber – zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Kiedy ślub Justina Biebera i Hailey? Znamy datę

Data ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin od dawna wzbudza niemałe emocje wśród fanów pary. Popularny amerykański serwis TMZ twierdzi, że zakochani wezmą ślub kościelny jeszcze we wrześniu. Miesiąc zbliża się ku końcowi, czy to oznacza, że Justin i Hailey pobiorą się w ciągu najbliższych 72 godzin?

Pewne jest, że słynna para ma pewne problemy ze zorganizowaniem ceremonii, a wszystko przez to, że wszyscy, zarówno oni, jak i ich najbliżsi, mają bardzo napięte harmonogramy.

Chcą być pewni, że na uroczystości pojawią się najważniejsze osoby w ich życiu. Nie ma pośpiechu. Wzięli już ślub cywilny, ale nie mogą się doczekać, aż będą celebrować swoje małżeństwo w gronie najbliższych – napisał magazyn People.

Czekamy na zdjęcia ze ślubu.

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali datę ślubu! Wiemy, kiedy powiedzą sakramentalne „tak”


Hailey Bieber w białej sukni podczas wieczoru panieńskiego

Hailey Bieber w białej sukni podczas wieczoru panieńskiego

Hailey Bieber - zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Hailey Bieber - zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Hailey Bieber - wieczór panieński

Hailey Bieber - wieczór panieński

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×