Szukaj

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną w pełnej okazałości! Dopiero teraz widać, jak była spektakularna

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną. Żona Justina Biebera opublikowała zdjęcia z ceremonii. Wyglądała zjawiskowo. Uwagę przykuwa spektakularny welon z wyhaftowaną frazą, tak ważną dla małżonków.
Justin Bieber ślub

Justin Bieber ślub

Ślub roku 2019, takim mianem okrzyknięto ceremonię Justina Biebera i Hailey Baldwin, a tytuł najgłośniejszego wydarzenia mogą odebrać im jedynie narodziny syna księcia Harry’ego i Meghan MarkleArchiego Harrisona. Kanadyjski piosenkarz po raz drugi poślubił swoją żonę, tym razem przed ołtarzem, w obecności kapłana. Fani zaniemówili z wrażenia na widok sukni panny młodej, która wyróżniała się krojem i wyjątkowym stylem. Efekt jest nieziemski.

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną. Jest spektakularna!

Dokładnie tydzień temu Justin Bieber i Hailey Baldwin powiedzieli sakramentalne tak. W otoczeniu najbliższych osób złożyli sobie przysięgę małżeńską. Obiecali, że będą razem aż do śmierci. Niektórzy nazwali ślub pary „historycznym”. W gronie gości znalazły się takie tuzy show-biznesu jak: KendallKris i Kylie Jenner, Katy Perry, modelka Joan Smalls i Scooter Braun, menedżer Biebera.

Zobacz: Nowe zdjęcia ze ślubu Justina Biebera. Uwagę przykuwa jego uśmiech. Czy aby nie przesadził?

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Choć Hailey Bieber ma już za sobą wyjątkowy dzień, to dopiero teraz zamieściła na Instagramie zdjęcia z ceremonii. Uwagę przykuwa przede wszystkim jej spektakularna suknia ślubna. Modelce bardzo zależało, by kreacja przygotowana na ślub z największą obecnie gwiazdą popu, zapierała dech w piersiach. Uwagę przykuwał przede wszystkim spektakularny welon z wyhaftowaną frazą:

Póki śmierć nas nie rozłączy.

Zobacz: Hailey Bieber pochwaliła się ślubnymi prezentami. Są piękne, ale uwagę przykuwa jej bardzo droga obrączka

Już teraz pojawiają się głosy, że żona Justina zasługuje na tytuł najpiękniejszej panny młodej mijającego roku. Z pewnością suknia ślubna Hailey Bieber trafi do czołówek wszelkich rankingów podsumowujących wydarzenia ostatnich miesięcy.

Zobacz: Justin Bieber z żoną po ślubie w kampanii Calvina Kleina. Tak zmysłowej sesji jeszcze nie było


Hailey Bieber w sukni ślubnej ze spektakularnym welonem

Hailey Bieber w sukni ślubnej ze spektakularnym welonem

Ślubne zdjęcie Justina Bieber z żoną

Ślubne zdjęcie Justina Bieber z żoną

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×