Szukaj

Hailey Bieber i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie po ślubie. Zdradzili swoje łóżkowe sekrety!

Hailey Bieber i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie poślubnym

Hailey Bieber i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie poślubnym

Hailey Baldwin i Justin Bieber o wspólnym seksie

Hailey Baldwin i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie po ślubie. Małżonkowie na łamach Vogue’a zdobyli się na niezwykle szczere wyznanie dotyczące ich życia intymnego.

O tym, że Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub plotkowano od dawna. Para milczała aż do teraz. O swoim uczuciu i małżeństwie opowiedzieli w najnowszym numerze amerykańskiego wydania magazynu Vogue.

Zakochani poznali się dziesięć lat temu. Początkowo nie zakładali, że będą razem. Na szczęście niedawno ich drogi znów się skrzyżowały, dzięki czemu mogli zauważyć że więcej ich łączy niż dzieli. Po dość szybkich zaręczynach zdecydowali się wziąć ślub.

Małżonkowie tworzą idealnie dopasowany związek. Justin przyznał, że jest niestabilny emocjonalnie, a jego partnerka jest bardzo uporządkowana, co sprawia, że idealnie się uzupełniają:

Potrzebowałem czasu, by odnaleźć siebie. W życiu, gdzie wszystko jest tak niepewne, potrzebuję jednej rzeczy, która jest pewna. I to jest właśnie ona – podkreślał Bieber.

Początki znajomości nie były jednak łatwe:

Podjąłem w przeszłości wiele złych decyzji, również w związkach. Te błędy wpłynęły na moją pewność siebie i osąd. Było mi ciężko zaufać nawet Hailey. Dużo razem przepracowaliśmy, ale to wspaniale, prawda?

Podczas rozmowy kochankowie zdobyli się na niezwykłą szczerość. Bieber przyznał, że przez wiele lat był uzależniony od seksu i masturbacji. W pewnym momencie przestał nad tym panować. Właśnie dlatego wprowadził zasady, których starał się trzymać. Przed poznaniem miłości swojego życia żył w celibacie. Dodatkowo para powstrzymała się ze współżyciem do ślubu:

Jesteśmy naprawdę młodzi i to jest przerażające. Wciąż się zmieniamy, ale zobowiązaliśmy się do wspólnego wzrastania i wspierania się nawzajem w tych zmianach. Tak na to patrzę. Justin pod koniec każdego dnia jest moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie mam go dość – zaznaczyła Hailey.

Trzymamy kciuki, żeby uczucie między nimi nigdy nie wygasło.

Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce „Vogue’a”! To ich małżeński debiut!

Piękna żona Justina Biebera pomyka po Los Angeles w garniturze polskiej marki! Tylko czy to jest jej rozmiar?

Matka Justina Biebera potwierdziła ciążę Hailey Baldwin? Fani rzucili się z gratulacjami


Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×