Szukaj

Cały świat mówi o ciąży Hailey Bieber! Justin rozpędził się na Instagramie i napisał o kilka słów za dużo!

Hailey Bieber w ciazy

Hailey Bieber w ciazy

Hailey Bieber jest w ciąży?

Hailey Bieber jest w ciąży? Justin Bieber opublikował wymowny wpis o rodzicielstwie. Czy w ten sposób chciał coś zasugerować?

Niedawno Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub. Nowożeńcy szczęściem długo nie mogli się nacieszyć swoim szczęściem. Chwilę po ślubie piosenkarz przeszedł załamanie nerwowe, o którym poinformował w sieci. Na Instagramie umieścił zdjęcie, w opisie którego prosił fanów o modlitwę:

Cały czas walczę. Czuję, że jestem daleko od samego siebie, czuję się dziwnie. Zawsze dochodzę do siebie, więc bez obaw. Chcę po prostu zwrócić się do was i poprosić: módlcie się za mnie. Bóg jest wierny, a modlitwy naprawdę działają – napisał Justin Bieber w odezwie do internautów.

Wydaje się jednak, że dzięki wsparciu Hailey mężczyzna zaczyna wychodzić na prostą. Do tego stopnia, że nie tylko skupia się na sobie, ale także na swojej rodzinie. Czytając najnowszy wpis muzyka można odnieść wrażenie, że Hailey Bieber jest w ciąży.

Justin Bieber zostanie ojcem?

Piosenkarz przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, że jego fani liczą na nowy album. Nie powstanie on jednak tak szybko, ponieważ Bieber skupia się obecnie na innych rzeczach:

Teraz jestem bardzo skupiony na naprawianiu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, tak jak większość z nas, aby nie rozpaść się, udźwignąć moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być – napisał Justin Bieber.

Nie da się ukryć, że mężczyzna w tym wpisie wspomniał o ojcostwie. Czy oznacza to, że wkrótce powita na świecie potomka? Część fanów wokalisty ma nadzieję, że coś jest na rzeczy. Zwłaszcza, że jakiś czas temu zasugerowała to sama matka piosenkarza, która podzieliła się zdjęciem z synową, która całuje ją w policzek:

To się nazywa prezent!

Chociaż sympatycy pary rzucili się z gratulacjami, małżonkowie sprawy ciąży Hailey Bieber jak dotąd nie skomentowali. Co o tym sądzicie?

Zobacz: Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem?!

View this post on Instagram

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable…. the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ???? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber zmaga się z okropną chorobą! Publicznie błaga fanów o modlitwę: “Cały czas walczę”

Żona Justina Biebera nosi biżuterię polskiej marki! Właśnie pokazała swoją najnowszą zdobycz i doprowadziła od szaleństwa słynną WAG!

Selena Gomez w bikini. Internauci twierdzą, że przytyła i ma cellulit

 

 


Justin Bieber przechodzi załamanie nerwowe

Justin Bieber przechodzi załamanie nerwowe

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×