Szukaj

To nie żart. Gwyneth Paltrow na tle wielkiej waginy promuje swój nowy biznes. 47-latka odsłoniła sporo ciała

Gwyneth Paltrow pozowała na tle wielkiej waginy wykonanej z róż, z okazji imprezy promującej jej firmę, która wyprodukowała świeczkę nazwie This Smells Like My Vagina. Tego w show-biznesie jeszcze nie było.
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow zrobiła dobry interes z własnej… pochwy. W styczniu wypuściła na rynek świecę o zapachu swojej waginy, która wyprzedała się w ciągu 24 godzin. Właśnie do sprzedaży trafiła trzecia już partia tego dość osobliwego produktu.

Gwiazda kilka lat temu założyła firmę Goop, propagującą zdrowy styl życia. Została wprowadzona na rynek jako „marka lifestyle’owa” we wrześniu 2008 roku, zaczynając jako cotygodniowy biuletyn zawierający porady z serii new age advice, takie jak „pilnuj swoich myśli” i „wyeliminuj białe jedzenie” oraz slogan „odżywiaj wewnętrzny aspekt”.

Pachnie „zabawnie, wspaniale, seksownie i niespodziewanie pięknie”

O kulisach swojej pracy Paltrow opowiedziała w serialu dokumentalnym The Goop Lab, w którym podzieliła się swoimi biznesowymi dekretami. Szczególny projekt wymagał wyjątkowej promocji, w ramach której gwiazda wypuściła serię szeroko komentowanych świec pachnących jak jej miejsce intymne.

Aktorka swoje dzieło promowała na imprezie z udziałem przedstawicieli mediów. 47-letnia aktorka ubrana w biały zestaw – rozkloszowane spodnie oraz top, pochwaliła się swoją zjawiskową figurą. Na pierwszy plan rzucał się w oczy jej opalony oraz umięśniony brzuch.

Jak twierdzi sama gwiazda, świeczka This Smells Like My Vagina pachnie „zabawnie, wspaniale, seksownie i niespodziewanie pięknie”. Na stronie internetowej, na której świeczkę można kupić za niecałe 300 złotych, możemy przeczytać następujący opis:

Posiadająca zabawny, boski, seksowny i niespodziewanie piękny zapach ta świeca wykonana jest z aginowca, cytrusowej bergamotki i drzewa cedrowego zestawionych z różą damasceńską i piżmem ambrowym, aby przypomnieć nam o fantazji, uwodzeniu i wyrafinowanym cieple.

Premiera wspomnianej produkcji odbędzie się 24 stycznia na Netflixie, a Gwyneth będzie gospodarzem każdego z sześciu odcinków.

Świeczka "This Smells Like My Vagine" na stronie Goop.com

Świeczka „This Smells Like My Vagine” na stronie Goop.com


Gwyneth Paltrow – Złote Globy 2020, kreacja: Fendi

Gwyneth Paltrow – Złote Globy 2020, kreacja: Fendi

Gwyneth Paltrow na okładce Harper's Bazaar

Gwyneth Paltrow na okładce Harper's Bazaar

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×