Szukaj

48-letnia Gwyneth Paltrow uczciła urodziny rozbieraną sesją! Pokazała wszystko. Zdjęcia Sablewskiej to przy tym pikuś

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow właśnie skończyła 48 lat. Aktorka swoje urodziny postanowiła uczcić w bardzo wyjątkowy sposób. Na jej profilu pojawił się nagi kadr. Internauci są zachwyceni jej figurą.

Gwyneth Paltrow to aktorka pochodząca z rodziny o filmowych tradycjach. Swoją karierę zaczęła już w wieku 5 lat. To wszystko za sprawą jej ojca producenta filmowego, który obsadził ją w epizodycznej roli w jednym ze swoich seriali. Największą popularność zdobyła w latach 90. i od tamtej pory jej nazwisko znane jest już nie tylko w Hollywood. Warto przypomnieć, że za rolę Violi w Zakochanym Szekspirze Paltrow została uhonorowana Oscarem, Złotym Globem i nagrodą Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Gwiazda jest nie tylko doskonałą aktorką, ale także matką. Wielką karierę z powodzeniem umiała połączyć z wychowaniem dzieci. Przez trzynaście lat była żoną Chrisa Martina, a owocem ich związku jest dwójka dzieci: córka Apple i syn Moses. Amerykańska gwiazda spędza dużo czasu ze swoimi pociechami, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Gwyneth jest bardzo aktywna w sieci, a jej profil śledzi już ponad 7,2 mln wiernych fanów. Ten wynik jest bardzo imponujący. Każdy jej nowy post jest przez sympatyków aktorki bardzo żywo komentowany.

Gwyneth Paltrow pozuje nago na Instagramie

Gwyneth Paltrow właśnie dzisiaj skończyła 48 lat. Patrząc na nią ciężko uwierzyć, że zbliża się do półwiecza. Gwiazda Hollywood nadal może pochwalić się  figurą nastolatki. Swoją urodą i figurą bez problemu dorównuje dużo młodszym koleżankom po fachu. Nic więc dziwnego, że swoje kolejne urodziny postanowiła uczcić wyjątkową sesją, podczas której nie miała zbyt wiele do ukrycia.

W moim urodzinowym garniturze. Dziękuję wszystkim bardzo za życzenia urodzinowe.

Pod zdjęciem, na którym aktorka pozuje w stroju Ewy na łonie natury, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycają się jej figurą.

  • Wyglądasz jak nastolatka!
  • Co za figura. Trochę zazdroszczę.
  • Wszystkiego dobrego. Też bym chciałą tak wyglądać w swoje 48. urodziny.
  • Idealne ciało!
  • Wszystkiego najlepszego. Jesteś hipnotyzująca.

My również przyłączamy się do tych wszystkich zachwytów i urodzinowych życzeń.


Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow z dziećmi

Gwyneth Paltrow z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×