Gwiazdy składają świąteczne życzenia i pokazują ostatnie przygotowania: Kammel, Mucha, Gwit

Gwiazdy Boże Narodzenie 2020

Gwiazdy Boże Narodzenie 2020

Tomasz Kammel, Dominika Gwit, Anna Mucha... Gwiazdy składają fanom życzenia i pokazują przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Media społecznościowe obiegły urocze wpisy. 

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne niż znaliśmy do tej pory. Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, zaleca się, by ograniczyć spotkania rodzinne. Jest wskazane, by uczestniczyli w nich domownicy i pięć dodatkowych osób. W tym roku część znanych osób planuje odwiedzić bliskich, niektórzy zapraszają ich do siebie. Są też tacy, którzy czas świąt spędzą poza Polską. Więcej o planach gwiazd piszemy tutaj.

Gwiazdy składają życzenia i przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia

Przygotowania w wielu domach do kolacji wigilijnej, a potem także do dwóch kolejnych dni świąt, są już na ostatniej prostej. Mnóstwo osób już od samego rana buszuje w kuchni, by doprawić przysmaki, które znajdą się na stole. Wśród nich jest także Tomasz Kammel, który swoją smykałką do gotowania pochwalił się na Instagramie. Zdradził, że zgodnie ze wcześniejszą deklaracją zrobił ciasto:

Dzisiaj w @pytanienasniadanie z @marzena_rogalska zadeklarowałem, że będę robić ciasto. I zrobiłem! Jutro dostaniecie relacje z tej przygody i niespodziankę. Będzie prezent! Dlatego już dzisiaj mam prośbę. Sfotografujcie Wasze wypieki i czekajcie co dalej. Szczegóły jutro!

Tomasz Kammel - Boże Narodzenie 2020

Tomasz Kammel – Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie to także czas, w którym wręcza się prezenty. Właśnie do tego tematu w swoim wpisie nawiązała Anna Mucha. Aktorka pozuje z pięknie udekorowaną paczką. Zdradziła, że u niej w domu trwa dyskusja o tym, kiedy powinno się rozpakowywać podarunki:

U nas rodzinnie trwa dyskusja kiedy dzieci powinny dostawać (i rozpakowywać) prezenty ? Czy wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki,  czy w trakcie kolacji (, żeby Dziadkowie widzieli radość) czy po kolacji ( żeby dzieci nie usnęły do rana) czy może następnego dnia o poranku.

Niektóre znane osoby wykorzystały okazję i już składają fanom życzenia. Wśród nich jest m.in. Dominika Gwit. Aktorka pozuje przed pięknie przystrojoną choinką. W opisie zwraca się do internautów:

Kochani, z całego serca życzę Wam pięknych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Pełnych ciepła i Miłości. Niech nowonarodzony Chrystus błogosławi Wam na cały następny rok. Odpocznijcie. Niech te święta przyniosą Wam spokój i ukojenie. Cieszcie się! Wesołych Świąt!!!

Oprócz wspomnianych gwiazd przygotowania do świąt, a także życzenia złożyli także m.in. Jessica Mercedes, Iwona Pavlovic, Red Lipstic Monster, Patricia Kazadi, Mandaryna, Marta Manowska, Katarzyna Zielińska, Joanna Racewicz, Karolina Szostak, Kasia Cichopek, Monika Zamachowska.


Anna Mucha - Boże Narodzenie 2020

Anna Mucha - Boże Narodzenie 2020

Dominika Gwit - Boże Narodzenie 2020

Dominika Gwit - Boże Narodzenie 2020

Iwona Pavlovic - Boże Narodzenie 2020

Iwona Pavlovic - Boże Narodzenie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×