Te gwiazdy kochają bujne loki, a jak wyglądają w prostych włosach? Niektóre są wręcz nie do poznania. Gessler, Szelągowska, Cichopek…

Gwiazdy w lokach

Gwiazdy w lokach

Gwiazdy, które, na co dzień znamy z bujnych czupryn, od czasu do czasu prostują swoje loki. W ten sposób pokazują się fanom w zupełnie innej odsłonie. Zobaczcie Magdę Gessler, Joannę Liszowską, Katarzynę Cichopek i Dorotę Szelągowską w nowych fryzurach. 

Gwiazdy uwielbiają się zmieniać i zachwycać swoim wyglądem. Zazwyczaj zupełnie inaczej prezentują się w domowym wydaniu i podczas wielkich imprez. Na wszelkie gale zawsze prezentują look, którym chcą się wyróżnić z tłumu. Zachwycają kreacjami, które zazwyczaj pochodzą od najbardziej znanych projektantów, ale także zaskakują fryzurami. Na zmianę zakręcają i prostują swoje włosy, pokazując się fanom w zupełnie nowej odsłonie. Te z gwiazd, które nie mogą pochwalić się grubymi włosami, mają swoje sposoby na to, aby zyskać na objętości. Sprawdziliśmy, które ze sławnych kobiet w show-biznesie często zamieniają proste włosy na loki.

Gwiazdy w lokach i w prostych włosach

Kobiety z pierwszych stron gazet mają swoje sposoby na to, aby wyglądać niepowtarzalnie i zachwycać fryzurą. Uwagę przyciągają zwłaszcza piękną burzą loków. Jedną z gwiazd, która może się pochwalić bujną kręconą czupryną, jest Magda Gessler. Restauratorka od lat zachwyca swoim uczesaniem, która stała się wręcz jej znakiem rozpoznawczym. Nie zawsze jednak miała taką czuprynę. Zdjęcia z przeszłości pokazują, że ma dosyć cienkie włosy, którym loki zdecydowanie dodają objętości.

Magda Gessler w lokach i prostych włosach

Magda Gessler w lokach i prostych włosach

Kolejną gwiazdą, która może się pochwalić sporą burzą loków jest także Joanna Liszowska. Aktorka często jednak na wielkie gale decyduje się rozprostować swoje włosy, dzięki czemu możemy ją zobaczyć w zupełnie innym wydaniu. Wtedy widać, jak bardzo długie są jej blond włosy, które sięgają niemal do pasa. Trzeba przyznać, że w przypadku gwiazdy serialu Przyjaciółki, fryzura również stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Joanna Liszowska w lokach i w prostych włosach

Joanna Liszowska w lokach i w prostych włosach

Słynną aktorką i prezenterką, która również ma kręcone włosy, jest Katarzyna Cichopek. Gwiazda, gdy zaczynała swoją karierę w serialu M jak Miłość, zachwycała swoją fryzurą. Teraz coraz częściej zdarza jej się prostować włosy, ale nadal jest wierna swoim lokom i to właśnie w takim wydaniu możemy ją oglądać najczęściej.

Katarzyna Cichopek w kręconych i w prostych włosach

Katarzyna Cichopek w kręconych i w prostych włosach

Jedną z gwiazd, która ma proste włosy, ale chętnie sięga po lokówkę, by nadać im objętości, jest Dorota Szelągowska. Uwielbiana przez widzów dekoratorka wnętrz raczej nie eksperymentuje z fryzurą i od lat nosi krótkie blond włosy. Jednak czasami zdarza jej się zaszaleć i wtedy możemy zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie. Gdy pokazała się niedawno w kręciołkach, fani od razu stwierdzili, że w takim wydaniu bardzo przypomina swoją mamę – Katarzynę Grocholę.

Dorota Szelągowska w kręconych i w prostych włosach

Dorota Szelągowska w kręconych i w prostych włosach

W naszej galerii możecie zobaczyć wymienione gwiazdy w różnych fryzurach.


Magda Gessler - Dzień Matki

Magda Gessler - Dzień Matki

Lara Gessler - Dzień Matki 2021

Lara Gessler - Dzień Matki 2021

Magda Gessler z teściową

Magda Gessler z teściową

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×