Trzy zdjęcia, które rozrywają serce. Natalia Kukulska, Michał Szpak i Oliwia Bieniuk wspominają matki. Można się wzruszyć

Gwiazdy wspominają matki

Gwiazdy wspominają matki

Natalia Kukulska, Michał Szpak i Oliwia Bieniuk  postanowili uczcić na Instagramie Dzień Matki. Pokazali niepublikowane wcześniej zdjęcia swoich matek. Łza może zakręcić się w oku.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka swoją karierę sceniczną rozpoczynała zaledwie w wieku kilku lat. Gdy stanęła na scenie i zaśpiewała piosenkę Puszek Okruszek, nikt nie miał wątpliwości, że pójdzie w ślady swojej utalentowanej mamy. Gwiazda w muzyce osiągnęła wiele a po dekadach swojej obecności na scenie, może się pochwalić ogromnym dorobkiem artystycznym. Artystka odniosła ogromny komercyjny sukces, a każda z jej kolejnych płyt cieszyła się uznaniem wśród fanów. Zaledwie kilka miesięcy temu swoją premierę miał jej ostatni krążek Czułe struny, który również podbił serca fanów.

Wokalistka straciła swoją mamę, gdy miała zaledwie 4 lata. W podobnej sytuacji była również Oliwia Bieniuk, której mama – Anna Przybylska zmarła na raka, gdy nastolatka miała zaledwie 12 lat. Również Michał Szpak stracił swoją mamę, gdy był chłopcem. Gwiazdy mimo to, co roku świętują Dzień Matki.

Gwiazdy wspominają swoje mamy

Już od rana cały Instagram zalała fala pięknych zdjęć, życzeń, oraz wspomnień związanych z Dniem Matki. Gwiazdy już od rana dzielą się postami, które wywołują wspaniałe wspomnienia. Wiele z nich sięgnęło do domowego archiwum i podzieliło się niepublikowanymi dotąd ujęciami z własnymi mamami. Na taki gest zdecydowała się również Natalia Kukulska, która pokazała swoich rodziców.

Wokalistka pokazała zdjęcie swojej mamy Anny Jantar, po której odziedziczyła talent i urodę, oraz swojego ojca, kompozytora Jarosława Kukulskiego.

Uwielbiam to zdjęcie. Słodko niby niepozowane… jestem na nim – cytując klasyka – „głęboko w środku gdzieś”. Załapał się też kineskopowy telewizor. A na nim Wiadomości – takie, że wczoraj Jarek obchodziłby 77 urodziny, dziś Anna by świętowała dzień mamy – napisała pod zdjęciem rodziców.

Zdjęcia z domowego archiwum wyciągnęli również Michał Szpak i Oliwia Bieniuk. Wokalista pokazał w sieci niepublikowany wcześniej kadr z domowego archiwum i w piękny sposób uczcił pamięć swojej mamy. Córka Ani Przybylskiej na swoim Instastory również dodała jej zdjęcie opatrzone emotikonką czarnego serca. Widać, że w takim dniu gwiazdy przeżywają szczególną tęsknotę. W naszej galerii zobaczycie niezwykle wzruszające kadry.


Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Oliwia Bieniuk - Dzień Matki 2021

Oliwia Bieniuk - Dzień Matki 2021

Michał Szpak - Dzień Matki 2021

Michał Szpak - Dzień Matki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×