Gwiazdy wspominają matury i publikują archiwalne zdjęcia. Niektórych naprawdę trudno rozpoznać

Gwiazdy wspominają matury

Gwiazdy wspominają matury

Gwiazdy wraz z rozpoczęciem matur zaczęły wspominać ten czas. W sieci pojawiło się sporo zdjęć znanych i lubianych, którzy pochwalili się archiwalnymi zdjęciami. Niektórzy bardzo się zmienili.

Matura to najważniejszy z egzaminów podsumowujący lata edukacji. Obecnie można zdawać go zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Każdego roku w Polsce to właśnie maj jest sprawdzianem dla nastolatków, którzy za chwilę wkroczą w dorosłe życie. Jest to niezwykle stresujący moment, ponieważ od wyniku matur zależy przyszłość wielu młodych osób.

Polskie gwiazdy każdego roku bardzo chętnie wspominają ten czas. W sieci jak do tej pory pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wyglądały kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat temu, gdy kończyły szkołę średnią. Kto pochwalił się zdjęciami z matur?

Polskie gwiazdy wspominają matury. Zdjęcia

Matury 2022 rozpoczęły się dokładnie 4 maja egzaminem z języka polskiego. Kolejne egzaminy absolwenci szkół średnich będą zdawać aż do 23 maja. W polskich gwiazdach ten czas wywołuje masę pięknych wspomnień, a podzielić się nimi z fanami postanowiła między innymi Anna Kalczyńska, która zdawała maturę w 1995 roku.

Matura 1995
Soczek, herbatka, kanapeczki, miś na stole.
Nic dziwnego, że zdałam

Prowadząca Dzień Dobry TVN przyznała, że jej rodzice podeszli do egzaminów z ogromnym dystansem i humorem. Ona sama natomiast przeżyła ogromny stres i schudła aż 10 kilogramów.

Moi podeszli do sprawy z humorem, pamietam, że Tata, z uśmiechem odprowadził mnie nawet na egzamin ustny z angielskiego i wierzył we mnie, bez stresu. Ja natomiast, z nerwów schudłam 10kg wszystko dobrze się skończyło. Kilogramy wróciły – wspomina.

Dziennikarka życzyła też powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom. Podobny archiwalny wpis pojawił się też na profilu Adama Sztaby. Kompozytor nosił wówczas długie włosy, a na zdjęciu widać, że minę miał nietęgą.

W twarzy raczej brak szaleństwa. Matura 1994.

W sieci zdjęciami z klas maturalnych pochwalili się także: Dorota Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Maciej Musiał, Szymon Majewski, Filip Chajzer, Paweł Małaszyński. Zdjęcia w naszej galerii.


Anna Kalczyńska - matura

Anna Kalczyńska - matura

Adam Sztaba - matura

Adam Sztaba - matura

Dorota Zawadzka - klasa maturalna

Dorota Zawadzka - klasa maturalna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×