Gwiazdy wspierają WOŚP na Instagramie i prześcigają się w pomysłach, by zachęcić do zbiórek: Magda Cielecka, Joanna Jabłczyńska…

Gwiazdy dla WOŚP

Gwiazdy dla WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się już po raz 31! Gwiazdy nie tylko pojawiły się w Warszawie i wspierają Jurka Owsiaka, ale też preżnie działają na Instagramie. 

Gwiazdy od wielu lat chętnie wspierają Jurka Owsiaka i WOŚP. Fundacja działa z wielkimi sukcesami od ponad 30 lat. Każdego roku pieniądze zbierane są na inną zdrowotną inicjatywę i wspierają kolejną grupę chorych osób. Pieniądze pomogły już milionom Polaków w walce o zdrowie. Tym razem fundusze zostaną przekazane na walkę z sepsą. Jest wstrząs całego organizmu wywołany przez zakażenie.

Już od kilku dni w serwisach aukcyjnych można trafić na zbiórki organizowane przez gwiazdy. Za wpłaty na konto Orkiestry oferują one przeróżne przedmioty lub też spotkania z fanami. Takie aukcje osiągają zazwyczaj zawrotne sumy. Na kilka minut przed godziną 15.00 Jurek Owsiak przekazał, że na koncie fundacji zebrano już 55 815 207 zł. Już teraz wiadomo, że po raz kolejny może zostać pobity rekord wpłat.

Wiele aukcji bowiem dopiero się rozkręca. Jak na razie największą sumę zebrali Omenaa Mensah i Rafał Brzoska, którzy zaoferowali magiczny weekend w swoim towarzystwie. w momencie pisana artykułu aukcja, którą wystawili zebrała 285 100 zł.

Gwiazdy wspierają WOŚP na Instagramie

Każdego roku Finał WOŚP jest dniem wielkiej mobilizacji Polaków. Na ulicach pojawiają się tłumy wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami, do której zwolennicy Owsiaka i jego działań chętnie wrzucają datki. W zamian za wpłaty otrzymują charakterystyczne serduszko, które jest symbolem fundacji.

W wielu miastach Polski odbywają się koncerty i mniejsze finały zbiórek. Największy z udziałem Jurka Owsiaka jest oczywiście w Warszawie. Tam wspiera go cała plejada gwiazda. Prosto z Barcelony przyleciała nawet Ania Lewandowska.

Znani i lubiani o wpłatach na WOŚP przypominają także w social mediach. Zamieszczają tam mnóstwo postów, w których zachęcają do wsparcia fundacji i prześcigają się w pomysłach, żeby przyciągnąć uwagę internautów.

W naszej galerii zobaczycie, jaką kreatywnością wykazali się: Joanna Jabłczyńska, Tomek Ciachorowski, Magdalena Cielecka, Anna Lewandowska, Joanna Moro, Patryk Cybulski, Damian Michałowski, Adam Małysz, Anna Gzyra, Magdalena Schejbal, Barabara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Natalia Kukulska, Jan Wieczorkowski, Anita Sokołowska, Joanna Jarmołowicz, Andrzej Wrona


Jan Wieczorkowski dla WOŚP

Jan Wieczorkowski dla WOŚP

Patryk Cybulski, Dorota Gardias, Joanna Moro dla WOŚP

Patryk Cybulski, Dorota Gardias, Joanna Moro dla WOŚP

Anna Lewandowska dla WOŚP

Anna Lewandowska dla WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×