Niezwykła akcja charytatywna gwiazd! Fundacja „One Day” jest inna niż wszystkie! Dlaczego? [WIDEO]

One Day Gwiazdy

One Day Gwiazdy

Gwiazdy wspierają Fundację „One Day”

Charytatywna akcja Fundacji One Day z gwiazdami. Pomagają dzieciom z Domów Dziecka w specjalny sposób. Jaki?

Akcja charytatywna Fundacji „One Day” z gwiazdami

Jest wiele akcji charytatywnych, w których znani i lubiani często biorą udział, ale Fundacja One Day i organizowane przez nich akcje charytatywne są wyjątkowe na tle innych. Co wyróżnia One Day? Ich specjalne programy umożliwiają naprawdę wiele! Dzięki wspierającym akcję gwiazdom, dzieci mogą realizować swoje marzenia przy pomocy fundacji założonej przez Monikę Krzyżanowską.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN uczestniczący w evencie One Day znani i lubiani wyjawili co wyróżnia tę akcję na tle innych:

Ciesze się, że takie akcje powstają. Z Fundacją pracuje 45 Domów Dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Dzieciaki często czekają na ten dzień cały rok, od święta do święta. To jedna z Fundacji, która chce zrealizować cel, a nie zyskać rozgłos. W czasie okresu świątecznego możemy wejść na stronę i spełnić marzenie jednego z dzieci, które ma konkretne marzenie. Jest też „Wsparcie na Starcie”. To trafia do starszych dzieciaków, które opuszczają placówki. Pomagamy im wejść w ten nowy etap w życiu. To są kursy zawodowe. Spędziłam tydzień, by zgrać kalendarze, wszystkich ściągnąć. Nie trzeba ich było namawiać, żeby tu byli – wyjawiła Klaudia Halejcio

Grażyna Wolszczak ceni akcję za to, że pomaga dzieciom uwierzyć w siebie:

To nie polega na tym, by dziecko dostało kolejne rolki czy lalkę, ale na tym, żeby przyszło im do głowy, że mogą o czymś marzyć i to marzenie może się spełnić. Dla nas to jest oczywiste, że człowiek ma plany i je realizuje. Te dzieci o tym nie wiedzą.

Maja Sablewska zdążyła już spełnić jedno marzenie:

Można było kupić prezent, albo zafundować kurs. Zafundowałam kurs dziewczynce, która chciała się nauczyć dbać o zwierzęta i pracować ze zwierzętami. Pomyślałam sobie, że zrobię coś dobrego, a potem ona zrobi coś dobrego

Dołączycie?

Gwiazdy promują Sylwester w TVP2: Sławomir, Zenon Martyniuk, Dawid Kwiatkowski, Marcin Miller

Gwiazdy już poczuły klimat świąt! Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i Małgorzata Socha pokochały nowe świąteczne bluzy od Łukasza Jemioła!

Gwiazdy na otwarciu nowej restauracji: Ola Ciupa, Joanna Racewicz, Anna Samusionek, Olga Kalicka


Katarzyna Cichopek 2015 r.

Katarzyna Cichopek 2015 r.

Kamila Szczawińska, Grażyna Wolszczak - finał akcji One Day

Kamila Szczawińska, Grażyna Wolszczak - finał akcji One Day

Natalia Siwiec - finał One Day

Natalia Siwiec - finał One Day

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×