Gwiazdy wspierają akcję Wielcy Małym. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Wielcy Małym Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Wielcy Małym Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Gwiazdy zaangażowane w akcję Wielcy Małym

Już po raz ósmy gwiazdy angażują się w akcję Wielcy Małym, która ma propagować adopcję bezdomnych zwierząt w schroniskach i pomoc tym, które tam przebywają. Oprócz tego wybrane schroniska otrzymują pomoc doraźną w postaci karmy, leków, zabiegów weterynaryjnych i innych środków, które pomogą zwierzętom przetrwać zimę.

W ciągu siedmiu lat w ramach tej akcji udało się uzbierać 700 tysięcy złotych. Przyczynił się do tego dochód z aukcji dzieł sztuki oraz dotacji przekazywanych przez sponsorów na karmę i leki dla zwierząt.

W ramach akcji charytatywnej co roku są wydawane specjalne kalendarze ze zdjęciami gwiazd i ich adoptowanych zwierząt.

Gwiazdy po raz kolejny zaangażowały się w pomoc. Niektóre, tak jak Agata Buzek, Katarzyna Grochola, Jolanta Fraszyńska, Edyta Jungowska, Piotr Machalica, Piotr Adamczyk oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowskisą od samego początku. Tym razem akcję wsparli również m.in. Rafał Mroczek, Olga Frycz, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Krupa oraz Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcia z pupilami zrobiły gwiazdom ich najbliżsi lub przyjaciele.

Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się uroczysta gala oraz coroczna licytacja dzieł sztuki przekazanych przez 22 artystów. Będą też licytowane zdjęcia z archiwum prywatnego Prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego Małżonki oraz archiwalne zdjęcie Wisławy Szymborskiej z jej autografem, a Agata Buzek przekazała własnoręcznie zrobione na drutach czapki. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt w Polsce.

Jastrząb Post jest patronem tego wydarzenia.  

W naszej galerii zobaczysz piękne zdjęcia gwiazd z ich ulubieńcami

Małgorzata Kożuchowska wspiera akcję Wielcy Małym

Małgorzata Kożuchowska wspiera akcję Wielcy Małym

Rafał Mroczek wspiera akcję Wielcy Małym

Rafał Mroczek wspiera akcję Wielcy Małym


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×