Szukaj

Gwiazdy wspierają akcję Wielcy Małym. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Wielcy Małym Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Wielcy Małym Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Rafał Mroczek

Gwiazdy zaangażowane w akcję Wielcy Małym

Już po raz ósmy gwiazdy angażują się w akcję Wielcy Małym, która ma propagować adopcję bezdomnych zwierząt w schroniskach i pomoc tym, które tam przebywają. Oprócz tego wybrane schroniska otrzymują pomoc doraźną w postaci karmy, leków, zabiegów weterynaryjnych i innych środków, które pomogą zwierzętom przetrwać zimę.

W ciągu siedmiu lat w ramach tej akcji udało się uzbierać 700 tysięcy złotych. Przyczynił się do tego dochód z aukcji dzieł sztuki oraz dotacji przekazywanych przez sponsorów na karmę i leki dla zwierząt.

W ramach akcji charytatywnej co roku są wydawane specjalne kalendarze ze zdjęciami gwiazd i ich adoptowanych zwierząt.

Gwiazdy po raz kolejny zaangażowały się w pomoc. Niektóre, tak jak Agata Buzek, Katarzyna Grochola, Jolanta Fraszyńska, Edyta Jungowska, Piotr Machalica, Piotr Adamczyk oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, są od samego początku. Tym razem akcję wsparli również m.in. Rafał Mroczek, Olga Frycz, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Krupa oraz Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcia z pupilami zrobiły gwiazdom ich najbliżsi lub przyjaciele.

Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się uroczysta gala oraz coroczna licytacja dzieł sztuki przekazanych przez 22 artystów. Będą też licytowane zdjęcia z archiwum prywatnego Prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego Małżonki oraz archiwalne zdjęcie Wisławy Szymborskiej z jej autografem, a Agata Buzek przekazała własnoręcznie zrobione na drutach czapki. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt w Polsce.

Jastrząb Post jest patronem tego wydarzenia.  

W naszej galerii zobaczysz piękne zdjęcia gwiazd z ich ulubieńcami

Małgorzata Kożuchowska wspiera akcję Wielcy Małym

Małgorzata Kożuchowska wspiera akcję Wielcy Małym

Rafał Mroczek wspiera akcję Wielcy Małym

Rafał Mroczek wspiera akcję Wielcy Małym


Wspierasz akcje charytatywne?

×