Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa...

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich!...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?
TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny...

Dziś sobota, 23.06.2018

Gwiazdy przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Anja Rubik, Kayah, Maja Ostaszewska, Filip Bobek, Natalia Przybysz…

Gwiazdy wspierają akcję "Odzyskać wybór"Gwiazdy w akcji #popieramdziewuchy

Jedną z kwestii, które w ostatnich dniach najmocniej rozgrzewają opinię publiczną, jest propozycja wprowadzenia drastycznych zmian w ustawie aborcyjnej. Projekt ustanowienia nowego dokumentu popierają środowiska kościelne. W ostatnią niedzielę w kościołach został nawet odczytany list biskupów polskich w sprawie „ochrony życia nienarodzonych”.

Przeciwko projektom ostrych zmian sprzeciwia się już sporo ludzi, w tym zrzeszonych na Facebooku w grupie Dziewuchy dziewuchom. W najbliższą sobotę pod Sejmem RP odbędzie się demonstracja „Odzyskać wybór”.

Akcję wsparło wiele osób, w tym gwiazdy. Nie tylko polskie. Na Instagramie i w innych portalach społecznościowych zamieszczają selfie z tagiem #popieramdziewuchy oraz datą „Sejm, 9.04”.

W gronie przeciwników niemal całkowitego zakazu aborcji znalazły się modelki – Anja Rubik, Francuzki Caroline de Maigret i Constance Jablonski, artystka Kayah, a także aktorki Agnieszka Żulewska, Aneta Todorczuk-Perchuć, Dominika Łakomska, Dominika Gwit, Paulina Chruściel, Olga Kalicka, Olga Frycz, Natalia Klimas, Laura Breszka, Karolina Gruszka, Julia Pogrebińska, Julia Pietrucha, Hanna Konarowska oraz aktorzy – Filip Bobek, Sebastian Stankiewicz, Marcin Perchuć.

Zobaczcie ich wszystkich w naszej galerii.

Wy również jesteście przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej?

Zobacz także: Krzysztof Gojdź skrytykował zmiany w ustawie aborcyjnej. Internauci mu grożą

Anja Rubik wspiera akcję #popieramdziewuchy (fot. Instagram)

Anja Rubik wspiera akcję #popieramdziewuchy (fot. Instagram)Jaki masz stosunek do propozycji zaostrzenia ustawy aborcyjnej?

Komentarzy: 15


Gość | 17 kwietnia 2016, 08:53

Jakie to dziwne, że urodzeni już ludzie zabraniają urodzić się innym. Każdy z nas nie był na początku niczym więcej niż łebkiem od szpilki. A jednak nikt z nas się nie powtarza, każdy jest jedyny w swoim rodzaju, nigdy wcześniej i nigdy później nie będzie nikogo takiego jak ja lub ty. Żyjesz pozwól żyć innym. Cóż za pycha wręcz faszyzm decydować o urodzeniu innych. Czy taki celebryta ma na myśli własne dziecko, wątpię, ale innej kobiecie, która może jest w rozpaczy wydarłby je przemocą i zabił. Może właśnie on też pochodzi z ciąży z gwałtu, ale jego matka pozwoliła mu żyć. Czy chciałby się nie urodzić? A może już sam zabił niejedno nienarodzone życie i chce by inne kobiety cierpiały ten sam ból co i on?


GośćMOHER | 15 kwietnia 2016, 20:14

GWIAZDY NIECH PAMIĘTAJĄ KIEDYŚ SIĘ WYPALĄ I ZNIKNĄ W CZARNEJ DZIURZE


Gość | 13 kwietnia 2016, 23:42

To nie gwiazdy- to zwykli ludzie małego formatu a nawet egoiści. Nie manipulujcie. To obrzydliwe. Dla mnie gwiazda to ktoś. W tym przypadku ???????????????


elka | 13 kwietnia 2016, 11:49

popieram dziewuchy,musimy miec prawo wyboru.


Gość | 13 kwietnia 2016, 09:35

Z całego serca POPIERAM DZIEWUCHY!!! Przeczytajcie książkę Leny Nowicz „Bez wyboru” (Empik i inne księgarnie), dowiecie się więcej o aborcji.


Tess Gabriel | 11 kwietnia 2016, 07:36

A tym za czym lub przeciw czemu głosują „celebryci” nie należy się specjalnie przejmować, to nie są orły elementarnej wiedzy 😀


Tess Gabriel | 11 kwietnia 2016, 07:35

Jestem przeciw aborcji, ale ustawę pozostawiłabym bez zmian. Niech każdy decyduje w swoim sumieniu. Jednocześnie należy zwiększyć wsparcie dla rodzin i matek wychowujących dzieci upośledzone. Ale stosowanie aborcji jako metody regulacji urodzeń to w dzisiejszych czasach ciemnogród (bo stoi za tym brak elementarnej wiedzy), a obrona życia najsłabszych i najmniejszych, zwłaszcza, że badania naukowe dowiodły, że „płód” odczuwa ból, jest obowiązkiem każdego społeczeństwa, skoro to samo społeczeństwo zniosło karę śmierci przyznając tym samym prawo do życia największym zbrodniarzom.


Sylwia Kotowska | 9 kwietnia 2016, 23:55

uważam, że dotychczasowe przesłanki do dokonania aborcji są jak najbardziej właściwe. Wychowywać dziecko poczęte na skutek gwałtu, to skazywać matkę na stałą traumę, wychowywać dziecko kalekie i ułomne, to skazywać rodziców na niekończące się cierpienie i udrękę, a godzić się na poważne zagrożenie życia matki, to tak, jakby być mordercą. Obawiam się też tego, że aborcja zejdzie do podziemia, a j skutki tego, mogą być fatalne!


Gość | 9 kwietnia 2016, 20:48

mamy zacofanie w naszym kraju …niech antykoncepcja bedzie dla kazdej kobiety dostepna nawet dla tej najbiedniejszej a nie kosztuje majatek a dzieci sie rodza w rodzinach patologicznych i laduja do przepelnionych juz domow dziecka albo rodzin zastepczych gdzie tam tez nic dobrego czeka na nich czesto ( znecanie sie opiekunow,luz wspolpracownikow) Kaczka niech przestanie kierowac dudka bo nasz prezydent to swojego zdania nie ma tanczy jak Kaczucha mu zagra brakuje jeszcze zeby Rydzyk zostal prezydentem to juz wogule bedzie zajebiscie w naszym kraju…..


Gość | 9 kwietnia 2016, 20:41

uwazam ze kazda kobieta powinna miec wybor (biorac pod uwage te trzy mozliwosci tj.gwalt,smierc swoja,lub uszkodzony plod…jesli chodzi o gwalt to czy ktoras kobieta chciala by patrzec na owoc gwaltu do konca zycia…jesli chodzi o smierc to chyba lepirj zeby kobita przezyla niz dziecko bez matki bylo domy dziecka juz i tak sa przepelnione przez patalogiczne rodziny…chore dziecko..lepiej patzrec na cierpienie dziecka i ciezar dzwigac i wiedzac ze nie mozna mu pomoc niz wybrac…..????no uwazam ze lepiej wybrac aborcje….jesli jest taka mozliwosc i diagnoza o zlej genetyce lub cos gorszego…


Gość | 9 kwietnia 2016, 17:31

Dziecko to nietylko je urodzic ale jeszcze wychowac i zapewnic byt gdzie nie bedzie walki o kazdy grosz by przezyc to gdzie tu miejsce na zdanie matki ktora chce wszystkiego najlepszego dla swego dziecka. Nie moze by tak by zmuszac kobiety by rodzily dzieci niechciane bo nic dobrego z tego nie bedzie.


Gość | 8 kwietnia 2016, 20:43

rzad ani kosciol nie bedzie adwokatem mojego sumienia i mojej dupy


Gość | 8 kwietnia 2016, 19:04

Jastrzebiu- jesteś w ciąży… Nie ABORCJI!!! Nie rób jak twoja stacja i twoi celebryci!!!


Gość | 8 kwietnia 2016, 16:11

NIE ZYCZE zadnemu wrogowi, to co JA zrobilam!!! NIE wiecie co to ABORCJA!!! GWIAZDY ,CELEBRYCI NIE POCHWALAJCIE TEGO!! Ja zrobilam „TO ZLO”….SUMIENIA,WINY ,ODKUPIENIA,PSYCHOLOGOW,PSYCHIATROW ….DO KONCA MEGO ZYCIA NIE PRZEBACZE SOBIE!!!! ABORCJA ZLO!!!!!!!!!!!!!


Gość | 8 kwietnia 2016, 16:06

AGNIESZKA JASTRZEBSKA JEST W CIAZY!!!!!HURRRRAAAAAAAAAAAA :)))))))))))


Dodaj komentarz
×