Upał rozebrał gwiazdy. Wskoczyły w bikini i chwalą się swoimi sylwetkami. Te zdjęcia rozgrzewają do czerwoności

Gwiazdy w bikini

Gwiazdy w bikini

Izabella Krzan, Zosia Zborowska, Edyta Herbuś... Gwiazdy wykorzystały korzystne temperatury i wskoczyły w bikini. Zobaczcie zdjęcia. 

Do Polski napłynęła fala upałów. Od zeszłego piątku do naszego kraju napływa gorące, zwrotnikowe powietrze. Chociaż w środę w części kraju nastąpiło ochłodzenie, upał nie odpuszcza. Mówi się, że pod koniec miesiąca może być naprawdę gorąco.

Gwiazdy wskoczyły w bikini. Tak radzą sobie z falą upałów

Gwiazdy znalazły sposób na wysokie temperatury. Część znanych pań wskoczyła w bikini i relaksuje się nad wodą. Niektóre wybierają czynny, inne bierny odpoczynek. Wśród nich jest m.in. Zosia Zborowska. Przyszła mama pochwaliła się zdjęciem, na którym odpoczywa nad basenem, z koktajlem w dłoni i naolejowanymi włosami:

Halinka na basenie  zdrowy szejczek na śniadanko, włosy pod czepeczkiem się olejują, filtr 50 na ryjusia. Tak można żyć w ciąży w te upały – napisała.

Z uroków słońca skorzystała też Izabella Krzan. Prowadząca Pytanie na śniadanie wybrała się w odwiedziny do rodzinnego Olsztyna. Udała się nad jezioro, gdzie ładowała akumulatory do dalszego działania. Postawiła na stylizację podkreślającą jej szczupłą sylwetkę. Ubrała się w jednoczęściowy strój kąpielowy z głębokim dekoltem, do którego dobrała pasujące okulary:

Kilka godzin resetu i powrót do obowiązków. #olsztyn

Z kolei Edyta Herbuś postawiła na aktywny wypoczynek. Zrzuciła ubrania i wskoczyła w kajak, o czym poinformowała w swoich social mediach. Nie tylko udostępniła pamiątkową relację, ale także opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas tej przygody:

KA JAK KAJAK na Świdrze, czyli niedzielna wyprawa do Avatara. Tęczowe promienie, ważki w szafirze i aura zielonego przylądka.
Ja jednak wolę aktywnie ! choć dwie baby w jednym kajaku to czasami wyzwanie. Szczególnie, gdy staje w poprzek rzeki. @magdalena.malgorzata_schiele #Love #siostro ! Dziękuję za super przygodę.

Oprócz wspomnianych pań figurę w strojach kąpielowych zaprezentowały także m.in. Ewa Szabatin, Sandra Kubicka oraz Wiktoria Gąsiewska.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zobacz też: Oniemieliśmy. 56-letnia Kręglicka w skąpym bikini kusi ciałem. Już widzimy te zazdrosne spojrzenia młodych gwiazdek


Zosia Zborowska radzi sobie z upałami

Zosia Zborowska radzi sobie z upałami

Izabella Krzan - gwiazdy w bikini

Izabella Krzan - gwiazdy w bikini

Wiktoria Gąsiewska - gwiazdy w bikini

Wiktoria Gąsiewska - gwiazdy w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×